Skocz do zawartości

..ile najwiecej km w ciagu jednego roku?


Gość yeuop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednorazowo bez snu, obiadu, odpoczynku, bez towarzystwa to 1700km z Londynu do Bydgoszczy

a to na jednorazowy przebieg to zrobiłem dokładnie 1377km wracając w te wakacje z Chorwacji z kumplem (4umowiczem) ED`em Manetką (Kurczak) wyjechaliśmy o 6 rano z okolic Splitu kierując sie na drogę nr. 1 i przez prawie całą Chorwację do chyba Karlovać , miedzy czasie zahaczając o Plitvickie, ale nie zwiedzaliśmy bo niestety czasu brakowało i buta miałem rozpieprzonego a Kurczak przypieczoną od słońca łydkę ;) tak czy owak na granicy Chorwacko-Słoweńskiej zameldowaliśmy się ok 13stej i ogień, na autostradach stara VFR`a i Fazer 600 `99 praktycznie nie do pobicia 160-200 :) w Brnie meldujemy sie ok. 22 no i za Brnem już się zakończył słodki los , zrobiło sie ciemno , kręto , drogi mniej fajne i na koniec kotlina kłodzka już od czeskiej str nie rozpieszczała, tempo spadłoi spadało coraz bardziej, jak sie zatrzymaliśmy na stacji w Kątach Wroc. to już byliśmy zupełnie bez sił, a przed nami jeszcze jakies 120km , dojechaliśmy, byłem w chacie ok godz 2 w nocy z przebiegiem dziennym 1377km , Kurczak pewnie o jakies 4-5km wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja maksymalnie pod 9tys. km. Wracając na urlop z Ang(o)lii do Polski 1600km (aktualnym motongiem - GSF 600S) w dwa dni, z noclegiem... Nie żydzę 50EUR na hotel :icon_razz:

2006 - 2007 miałem GS 500E. Mając GSa sporo jeździłem tatowym XVS 1100 :)

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małym chińskim Rometem k-125 13 tys. km (z czego 80% z pasażerem)

 

Współczuję :)

 

 

Ja w zeszłym sezonie zrobiłem 14 tyś. W tym będzie więcej ze względu na wakacyjny wypad po Europie (ok. 8 tyś w 3 tygodnie) i to mi zawyży wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeszły sezon 21kkm, z czego 4 na XTZ 750, a potem 1 czerwca (dzień dziecka ;) ) poleciałem do Londynu, kupiłem R1100GS i wróciłem do Wawy (1780km/24h, łącznie z promem itp) i nią już do końca roku 17kkm.

 

pozdrawiam, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat... Zastanawiam się, skąd tyle wiekowych motocykli z małym przebiegiem, (...)

 

z allegro :icon_twisted:

ale nie mówimy tu o kręceniu liczników, tylko ludzie się chwalą przebiegami: skoro więc pytanie brzmi ile najwięcej, to trudno, żeby chwalić się 1,5-2kkm (tyle mniej więcej sam zrobiłem najmniej, kupiwszy motocykl i w tym samym roku po zmianie roboty będąc na głodowej pensji). 535 też nie jeździłem wiele, jak nie było za co, bo się wykosztowałem na lśniącego chopperka :icon_rolleyes:

a w temacie: najwięcej coś koło 12kkm w sezonie, ale średnio około 8-10: tylko łykendowo i właściwie bez urlopów. plan zakłada, że w tym roku się uda poprawić ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi w 2008 coć koło 17 kkm, z haczykiem ( blisko 18 kkm)

W tym około 5 tys na dojazdy do pracy, jakieś 2,5 po południu europy i reszta to zloty, lokalne wycieczki itp.

W tym sezonie jak fundusze i czas pozwolą to chciał bym zaliczyć jakiś fajny wypad , tak w granicach 2,5 - 3 tys km :cool: Najdłuższy dystans jednego dnia to Lublin - Czeska Praga :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

W zeszlym sezonie nakulane ok 19100km na CBF1000. Wszystko wokol komina - z racji braku kasy na jakis konretny wyjazd ;).

W tym roku mysle sie poprawic - w planach Alpy i dojazdy do roboty (100km dziennie :P).

Najdluzsza trasa "na raz" - 1291km w 22h - z Manchesteru nad Loch Ness w Szkocji i nazad - samotnie na CB 750 ;).

Potem jeszcze jeden powrot z Anglii - ok. 1250km z Manchesteru do Niemiec na raz w 24h z promem (2h) i ze zlapaniem pany w Holandii (3h).

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się najwięcej udało nakręcić w 2007 roku, pierwszy sezon na cbr'ce dał wynik 15 tys :) A traska na raz to znad Balatonu do Warszawy, 900 km, z czego ponad 800 w deszczu i chłodzie :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2007 - ok. 20tyś + ok. drugie tyle w pracy

2008 - ciut ponad 20tyś + ok. 20tyś w pracy

wcześniej po ok. 5tyś rocznie

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...