Skocz do zawartości

Świece irydowe czy zwykłe


Rekomendowane odpowiedzi

Te świece kosztują ok. 25zł? Myślałem, że są dużo droższe.

 

Poniżej linki do 2 rodzai. Nie wiem dokładnie jaki typ ja potrzebuję, ale sklep jest w Łodzi więc mogę podjechać i sprawdzić

http://allegro.pl/item535361137_swiece_swi...fer9_denso.html

http://allegro.pl/item535091998_swiece_swi...sr_n_denso.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece z z aukcji których linki podałeś , nie są świecami irydowymi!Tylko zdjęcia przedstawiaja świece irydowe ale symbole już nie.Niestety pewnie część osób daje się nabrać na ten numer i może jeszcze póżniej wygłaszają opinie że świece irydowe to nic szczególnego hehe.Świece irydowe firmy Denso zaczynają się oznaczeniem IX... i kosztują z reguły od 45 zł wzwyż.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tu jest strona na temat świec:

http://www.ngkntk.pl/Szkolenia_techniczne.1297.0.html

Należy pobrać plik świece zapłonowe i poczytać a nie zadawać głupich pytań i tak jak kolega wcześniej wspomniał irydowe mają w symbolu zawsze litere X

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle km to ja robię na zwykłych.Wymieniam co dwa sezony a to wychodzi ok 20tyś mil.Ale mam po dwie świece na baniak.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ngk, czy denso?

 

Ja miałem porównanie nowych zwykłych NGK i nowych zwykłych DENSO.

 

Nigdy wiecej NGK :icon_exclaim:

 

Choć nie moge nic mówić na temat irydówek NGK bo ich nie sprawdzałem ale mam uraz do tej firmy. Z porzadnych prodkuktów zrobiła się cholerna chińszczyzna.

 

Denso mnie jeszcze nigdy nie zawiodło :buttrock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece z z aukcji których linki podałeś , nie są świecami irydowymi!Tylko zdjęcia przedstawiaja świece irydowe ale symbole już nie.Niestety pewnie część osób daje się nabrać na ten numer i może jeszcze póżniej wygłaszają opinie że świece irydowe to nic szczególnego hehe.Świece irydowe firmy Denso zaczynają się oznaczeniem IX... i kosztują z reguły od 45 zł wzwyż.

 

Witam.Nie było to moje celowe działanie.W pierszej kolejności miałem wystawić irydówki i została ta fotka.Na następnych aukcjach zdjęcie będzie zmienione.Tak jak kolego napisał irydowe zaczynaja się od około 45 zł w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...