Skocz do zawartości

To juz nie to co kiedys....


Rekomendowane odpowiedzi

ludzie przestali tu zagladac bo nie mieli o czym czytac, jest tak jak mowi messer, ja wchodze tu tylko po drodze dzialu humor choc i tu czasami jest nie gorzej niz w tamtym dziale :D

pzdr i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nudne?

Bo wszystko zostało już powiedziane, wymyślone, opatentowane, przeczytane... Nic już nie intryguje, nie zadziwia.

 

Tak, a np napęd na 2 koła czy elektryczne ktm (takie 2 pierwsze lepsze przykłady)?

 

Może zróbcie ankietę kto jest za podziałem forum na marki a kto przeciw. Potem admina do ściany :icon_twisted: :icon_twisted: i nie będzie miał wyboru. (taki żarcik :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie na forum od kilku miesięcy ale niedawno znowu tutaj zawitałem. Zobaczyłem podział na marki, pomyślałem że to fajna sprawa, będzie mniej spamu a więcej przydatnych informacji. Jednak się pomyliłem. W każdym dziale jest jedna lub dwie osoby które czasem coś napiszą ale co z resztą bardzo aktywnych forumowiczów którzy zawsze wyciągnęli pomocną dłoń. A jeśli powstanie jakiś nowy temat to umiera w ciągu 2 dni. Kiedy poznałem to forum to w ciągu jednego dnia potrafiło się nabić kilka stron. Fakt że nie koniecznie na temat ale zawsze zmuszało to starych wyjadaczy do reagowania ale każdy mógł wyrazić swoją opinie na dany temat. A drugą sprawą są ciągłe problemy, błędy ze stroną które niektórych zniechęcają.

 

Ps. A co do tej sprawy że nie ma co czytać to dlatego że nikt nic nie pisze :P

Edytowane przez Stoźu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcielibysmy zeby stare tematy zostały, to było by dużo roboty. Jeżeli zlikwidowac działy włącznie z tematami, to 30min roboty.Wszytsko od nowa, ale przynajmniej nie tkwiło bys ie w miejscu. Akcja-reakcja, cos za coś. Moze warto poswięcić te tematy.

 

Wybór nalezy od korzystających z tego działu i zgody admina oczywiscie, który mogłby wziąc pod uwage 2 opcje, która nie jest pracochłonna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli miał by wrócić stary porządek to wg mnie trzeba by było jakiś standard w/s tytułowania (zapomniałem dopisać) wprowadzić np "[KTM EXC 450] problem z zawieszeniem" etc etc.

na forum jest dużo tematów: wszystko o... powinny te tematy być przyklejone i tez format tytułowania był taki sam dla każdego tematu

Edytowane przez Katsumoto

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli miał by wrócić stary porządek to wg mnie trzeba by było jakiś standard wprowadzić np "[KTM EXC 450] problem z zawieszeniem" etc etc.

na forum jest dużo tematów: wszystko o... powinny te tematy być przyklejone i tez format tytułowania był taki sam dla każdego tematu

 

O Przyklejanie pytałem Dominika dawno temu powiedział, że jeśli zajdzie taka potrzeba to dany temat zostanie przyklejony. Pewnie taką potrzebą będzie zgłoszenie od kilku użytkowników.

 

Druga sprawa to tytułowanie,na forum raz na jakiś czas wpada 10 nowicjuszy i mimo 125 postów przebiegu nie potrafią poprawnie założyć tematu i powstają kwiatki "pomocy nie wiem co jest". Zostaje najpierw "uświadomiony", dostaje odpowiedź na zadane pytanie i znika w czeluściach internetu.

Potem pozostaje jazda taka, że ciężko byłoby mieć na jednej stronie np. Kawasaki:

KDX125

KDX150

KDX175

KDX200

KDX220

KLX250E/R/S

KLX300R

itd.

 

Lepiej jest gdy są tematy zbiorcze pokroju właśnie Wszystko o "rodzinie" KDX, DT, EXC

Choć w KTMie z tego co wiem wszystkie konstrukcje są bardzo odmienne to tu jest inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...