Skocz do zawartości

bielizna termoaktywna z promocji w Rossmann


Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro jest Grene,tańsza niż ta z Rossmana.Ma ktoś jakieś doświadczenia z ta firmą?

Ogólnie do doskonałości jest daleko. bardzo daleko. W zestawie jest cieplej niż normalnie. Pot pochłania ok, ale po kilku godzinach w słońcu zestaw jest mokry. Wizualnie też kiepsko, bo mechaci się strasznie. Mimo wszystko komfort jest nieporównywalnie większy w GRENE niż w ogóle bez termobielizny.

 

Masz więcej kasy - nawet nie myśl o GRENE.

Ani myślisz wydawać więcej niż 50z zł na komplet - Lepiej kupić GRENE niż nie mieć nic.

 

To całkiem inna półka niż brubeck, nie ma co porównywać

Edytowane przez skinny500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście mam komplet z GRENE i nie narzekam.. oczywiście jak ktoś chce mieć ktoś porządną odzież termoaktywną to musi liczyć się z większymi kosztami; ale za 50zl mamy komplecik więc nie jest źle:)

jeszcze myślałem o kołnierzu na chłodniejsze dni żeby mi nie zawiewało pod kombinezon, z tej samej firmy bodajże za 30 zł; próbowaliście? warto czy polecacie coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety tam nie mieli :(

Ale jutro podbijam do centrum- moze cos tam będzie :)

 

Kiki bede Ci wdzieczny za wszelkie informacje,gdyz nawet nie mam jak szukac przez robote :banghead:

Szukam XL zapewne bo grubas jestem :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie Brubeck może się okazać jeszcze bardziej interesującą firmą, bo będą mieli modele stworzone specjalnie dla motocyklistów. Będą na lato i na zimę (póki co tylko bez membrany). Na stronie internetowej nie ma info o tym, ale w katalogu już uwzględnili tą serię http://www.brubeck.pl/144.pdf (str 31)

Edytowane przez skinny500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sugestię: jeśli ktoś sprawdzi tak na 100% czy promocja jeszcze jest, czy nie - proszę niech napisze w temacie. najbliższy sklep mam wybitnie nie po drodze... :/

TIA

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy promocja jeszcze jest, czy nie - proszę niech napisze w temacie.

 

promocja była - tak jak pisałem jakieś 3-4 tygodnie temu. jeszcze tydzień temu gdy się dowiedziałem to przypadkiem trafiłem kilka sztuk w miejscowym R. zresztą ktos tutaj tez znalazł jakieś resztki. o ile tydzień temu mogłem jeszcze wybierać to dziś gdy zapytałem Pani wyciągnęła dwie ostatnie L-ki i powiedziała żeby się już tego nie spodziewał bo to raczej jednorazowe tematy. szukajcie - może ktoś jeszcze gdzieś trafi. moja zapasowa XL-ka już poszła i niestety w tym temacie nie mogę więcej zaproponować. zostały mi trzy L-ki które wiszą na allegro. tak jak pisałem do tej droższej (z wcześniejszych zakupów) wysyłkę zrobię gratis. te dwie z dziś wystawiłem taniej ~ kilka złotych na browarek muszę z tego mieć ;)

jeśli nie znajdziecie to zapraszam, a promocja potwierdzam BYŁA i nie sądzę by coś pojawiło się wcześniej niż w kolejnym sezonie zimowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja we wtorek pytałem się u siebie ten komplecik i Pani powiedziała że były, ale kilka tyg. temu. Jak już byłem przy kasie to trzy przyleciały i przyniosły kilka kompl. bo jeszczed gdziesś znalazły. Ale same L i M. Cena 89,99. rozmiary są dość duże i wcisnąłem się w L ( 178 i 90 kg.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brubeck'a stosowałem do jazdy na rowerze i szczerze mówiąc po ok 10. ciu praniach bielizna się skończyła. Być może podczas jazdy na motocyklu, gdzie ruchu jest mniej spisze sie doskonale, ale ja zrezygnowałem. Mam natomiast pod kombinezon komplet x-bionic i jeśli ktoś z Was poszukuje mega komfortu, zwłaszcza w chłodniejsze dni to trudno o cos lepszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRENE kupiłem sobie na narty w zeszłą zimę i bardzo dobrze się sprawdził. Trzeba mieć dobry kombinezon, bo moja dziewczyna jeździła w taki Z REAL-a i słabo oddychał, przez co jej bielizna nasiąkała potem. Po nartach jeździłem w nim na moto i też nie mogę narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brubeck'a stosowałem do jazdy na rowerze i szczerze mówiąc po ok 10. ciu praniach bielizna się skończyła.

 

oj pierwsze słyszę taką negatywną opinię - trzeba było reklamować. przyznam, że wg mojej wiedzy odzież tej marki jest wysoko ceniona wśród ludzi aktywnych i outdoorowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...