Skocz do zawartości

CBF 1000 ABS


Rekomendowane odpowiedzi

Oj..., też bym zrobił rundkę !

ale niestety moto na grochowskiej, lakieruje się dolna owiewka

po starciu z golfem w listopadzie. Pewnie jak zrobią to spadnie śnieg i znowu bede go musiał targać DUCATO do siebie

 

A czemu lakierujesz?? Przeciez owiewki sie wymienia jak naprawa jest z polisy i to bezgotowkowa a nie lakieruje. Jezeli robisz to w AutoWitolin to powinni miec pisemko z hondy poland o tym ze owiewek sie nie lakieruje i przedstawiasz to ubezpieczalni jak narzucaja lakierowanie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje z tym ze Honda nie lakieruje i nie udostepnia innym i infornacji o lakierze.

Problem w tym że ta owiewka była robiona przez prywatną firmę niemiecka na zlecenie Hondy do limitowanej werscji CBF "SilverLine" i poprostu już ich nie ma

cudem udało się znaleść ostatnią szt. niestety w kolorze srebrnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jezlei była robiona jako cześć z katalogu firmy HONDA ( moto w takim wyposażeniu przyjechało do polski ) to musi być do zamówienia - może długi czas oczekiwania ale musi dać się zamówić. kiedys nawet słyszałem o przepisach obligujacych producentow do utrzymywania produkcji czesci zapasowych przez jakiś okres od zaprzestania produkcji i pamietam, że było to więcej niz kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój motocykl trzymali 2 miesiące , dopiero kiedy pieniądze z ubezpieczenia wpłynęły na ich konto , zamówili części . Problem z tą owiewką jest taki , że była to owiewka akcesoryjna którą dodawali w ramach promocji wyprzedaży motocykli z 2008 roku , przy okazji pozbywając się jej zapasów . Od 2009 na pewno jej nie produkują .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę producent ma obowiązek przez 10 lat dostarczać części po zakończeniu produkcji modelu, a jak to jest dodatek "tuningowy" to może go nie być w ofercie. Ja podobnie miałem jak chciałem zamówić stelaż pod kufry z katalogu Kawasaki do ZRX, nie ma go już na stanie chodź sprzedaż ZRX zakończono w 2008 :banghead:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę producent ma obowiązek przez 10 lat dostarczać części po zakończeniu produkcji modelu, a jak to jest dodatek "tuningowy" to może go nie być w ofercie. Ja podobnie miałem jak chciałem zamówić stelaż pod kufry z katalogu Kawasaki do ZRX, nie ma go już na stanie chodź sprzedaż ZRX zakończono w 2008 :banghead:

 

 

owiewka nie jest z katalogu Hondy. Tak jak napisał "Motoivan" - miał to samo, był to dodatek promocyjny Nie musza jej produkowac 10 lat. Pamiętam że jak kupowałem to nawet sprzedawca mnie informował, że jak ją połamę to nigdzie jej nie kupię. Więc dobrze ze w ogóle jest ! pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. A ja mam takie pytanie. Jak można rozpoznać w oryginalnych kufrach bocznych do cbf 1000 czy mają pojemność 33 czy 29 litrów. Pozdrawiam - nowy posiadacz cbf 1000a 2008r

W 33 litrowym kufrze na pewno mieści się kask integralny , w 29 litrowym chyba się nie , chociaż pewny na 100% nie jestem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witam wszystkich wlascicieli dużych CBF-ek!

 

od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem :)

 

może jest ktoś z Trójmiasta - chetnie sie gdzies spotkam i "skradnę" kilka bezcennych rad o dobrym/tanim serwisie, eksploatacji, itd....? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. A ja mam takie pytanie. Jak można rozpoznać w oryginalnych kufrach bocznych do cbf 1000 czy mają pojemność 33 czy 29 litrów. Pozdrawiam - nowy posiadacz cbf 1000a 2008r

 

Czesc wszystkim.Troche moze odpowiem z opóznieniem ,ale tak chce ;)

 

Kufer 29L ma innym wyglad pokrywy,jest czarny lub lakierowany tylko ten srodkowy trójkąt pokrywy.33L za to jest cały w lakierze (pokrywa) i ma specyficzne naklejki ,3 takie linijki,jak by jakies odbojniki czy jak to nazwac.

 

I tak w ogóle witam wszystkich posiadaczy CBF 1000 .Przesiadłem sie z CBF 600 ,niezłe zmiana !!!!

 

Zbychu,juz sie rejestruje na CBF1000.pl

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam,

mam krótkie pytanie, jeżeli ktoś się orientuje to może pomoże, mianowicie, ile może być warta Honda CBF 1000 (bez absu...) w wersji silverline z oryginalnymi trzema kuframi i tymi dodatkowymi owiewkami z roku 2008, przebieg około 15000?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...