Skocz do zawartości

Kup se japsa...


ucio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znam to (...)

Heh - wierz mi - ja też to znam...

Do mojego "wynalazku" (CBX 650) niektóre części są masakrycznie drogie...przykładowo filtr powiertza - 250zł :lapad:

Obecnie pukają mi popychacze zaworowe (sam nie wiem jak to rozwiążę - ale może coś wymyślę), mam do zmiany łańcuch rozrządu i napędu alternatora...i jeszcze kilka rzeczy do poprawy - także koszta wzrosną do poziomu zakupu jakiegoś "duuużo młodszego motocykla"...

Aaaaale - motocykl jest tak fajny, że aż żal go sprzedawać (no i w okolicach Przemyśla nie ma takiego drugiego );

Pozdr.

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak u mnie. Części nie są drogie, ale ich sprowadzenie - owszem. Silnik nie jest skomplikowany, ale jego serwis - owszem.

 

Wszyscy go widzieli, niewielu go oglądało :biggrin:

 

Tych motocykli(GL1000) po prostu nie ma (prawie) w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos chce Kawasaki KZ 440 wersja standart rocznik ok.80 silnik jeszcze na kopke +starter elektro, pali, poprawiłem elektryke, wszysko działa(prawie kwestia wymiany przerywacza od kierunków)hamulce zrobione, kwestia obszycia siedzenia, załatwienia boczków, i wstawienia membran w gazniki bo sie rozleciały, moto chodziło bez pudła, ale membrany nie wytrzymały, brak papierów, p0rzytargałem sprzeta z niemiec miał sie zasiedziec ale nie mam juz warunków na trzymanie gratów......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy musze sie pochwalić :) po dlugich poszukiwaniach udalo mi się zakupic motor. Stałem sie posiadaczem Hondy cb 750 four. Rocznik 1974. Co prawda troche skundlona (nieorginalne wydechy, siedzennie jak z Hondymatic 750 albo i Goldwinga, oraz felgi aluminiowe) reszta juz raczej orginalna. Będe starał się doprowadzić ją do orginału małymi kroczkami. Cena w sumie smiesznie mała jak za Fourke na chodzie. A dodatkowo gośc dorzucił dwa pudła dodatkowych gratów ( w postaci dodatkowego licznika, dodatkowe lampy tylne, jedna mniejsza zapewne do mniejszych fourek, a także masa części elektronicznych, dodatkowo czesci do Hondy cb 750 KZ i F ) W chwili obecnej rozglądam się za orginalnym siedzeniem, przeglądam glównie ebay, ale niestety nie mam konta na ebay i nie umiem zalicytować, czy w tym temacie któryś z kolegów umiałby pomóc? A może zna ktos fajna stronke gdzie mozna zrobic zakupy. Wydechy beda najwczesniej w kolejnym sezonie, a kola - sam nie wiem, chyba ze gdzies sie znajdzie okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej rozglądam się za orginalnym siedzeniem, przeglądam glównie ebay, ale niestety nie mam konta na ebay i nie umiem zalicytować, czy w tym temacie któryś z kolegów umiałby pomóc? A może zna ktos fajna stronke gdzie mozna zrobic zakupy.

 

Jeśli chodzi o konto eBay, to założenie takowego to 15min licząc z założeniem konta PayPal. Jeśli będziesz potrzebował jakiejkolwiek pomocy w tym temacie to śmiało pytaj.

Ciekawsze stronki sklepów z jakich korzystałem to:

http://www.cmsnl.com/ - bardzo dużo oryginalnych nowych części, choć ceny dość wysokie. Bardzo szybka przesyłka i dobra obsługa klienta. Sklep jest w Europie (Holandia), wiec koszty przesyłki nie są tak zabójcze. Korzystałem wielokrotnie i jestem zadowolony.

https://www.partsnmore.com/index-honda.htm - duży wybór części i przystępne ceny. Sklep jest niestety w Stanach, dodatkowo wszystko bez wyjątku wysyłają FedExem, a to kosztuje majątek. Przy większych zamówieniach warto, ale przy pierdołach nie opłaca się.

http://www.davidsilverspares.co.uk/parts/by-model/ - sklep z UK, więc sprawa przesyłki ma się podobnie jak w tym z Holandii. Duży wybór części, których nigdzie indziej nie znalazłem. Nie korzystałem z niej jeszcze, ale niedługo chyba będę.

 

Tak jak już wspomniałem - jeśli będziesz potrzebował pomocy, to chętnie pomogę :flesje: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, wynalazłem takiego małego japsika jak by ktoś był zainteresowany proszę dzwonić 511427716.

http://grzeh750.fotosik.pl/albumy/755568.html

Zdjęcia są nieszczególne , robione telefonem w ciemnej komórce, z tego co się mogłem zorientować jest to Suzuki GS 400 z lat 80 ,nie ma papierów do niego , ma go pewien starszy schorowany człek, który potrzebuje aktualnie jakiejś kasy bo idzie do szpitala i nie wie czy z niego wróci, jakieś cztery lata temu kupił ten motor podobno jeżdżący ale już nie zdołał nic więcej z nim zrobić, chromy są już lekko przyrudziałe a klosz tylnej lampy pęknięty.Ja nie chcę nic na tym zarabiać tylko próbuję pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyjąłem go z komóry, podłączyłem akumulator i na resztkach 4 letniej benzyny odpalił, jeden garnek kulawo ,nie miałem klucza do świec by sprawdzić ich stan , jest to na pewno 400ccm rocznika nie znalazłem nigdzie. Zrobiłem lepsze fotki

http://grzeh750.fotosik.pl/albumy/755568.html

Jak by się ktoś zdecydował to jest do wzięcia za jakieś 500 - 600 złoty, zaznaczam że tylko na części nie ma papierów.

Edytowane przez grzeh750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym się pochwalić, że do kolekcji Motostodoły jedwabne przybył nowy nabytek:

Hondamatic 750, na chodzie, co prawda brakuje oryginalnego wydechu, ale moto OK.

Tym samym z klasyki japońskiej to teraz są:

- CB 750 K0

-CB 750 K4

-CB 750 Four

- CB 750 Hondamatic

-GL 1000 - 2 sztuki

- CBX 1050 - 2 sztuki

- Z 1300 - 2 sztuki

-Z 1 900

- H2 - 2 sztuki

- H1 - nie na chodzie

-Suzuki GS 750- 1 model

- Suzuki Katana

- XS1, lub XS 650

- miała być Turbo 650- ale du.a blada wyszła, gość zrobił w ciula- zamieszczając zdjęcie Turba a sprzedał co innego, ale federalni już się nim zajęli.

Niektóre zdjęcia są na stronie Motostodoły, a resztę to trzeba obejrzeć w Jedwabnem.

Pozdr. J-999. P.S. No parę anglików też jest- BSA 650, Triumph Tiger 2 sztuki, Norton Commando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamka zapadła, Kawasaki kz 440 idzie do zyda:( A taka była piechna amerykancka.....pali-ła chodzi- la, swieci membrany sie rozeszły...jak ktos chetny by był tooo wiadomo a tak to wyglada...

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...0eee36633b.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jest ktoś ktoś zainteresowany Yamaha Lb 50 1978r. z przebiegiem 9200km ? :P Motorek zarejestrowany oczywiście, opłacony. Oryginalność oceniam na 97-98% (tylnia opona jest jedynie nie tą samą oponą, na której motorek wyjechał z fabryki, oraz lakier na jednym niewielkim plastiku, oraz brak fabrycznych kierunkowskazów) Stan techniczny pojazdu oceniam na 4+, wizualny na 4 ;) Zainteresowanym mógłbym podesłać zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...