Skocz do zawartości

Kup se japsa...


ucio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia..

Na pewno te moto, które widziałem są zakonserwowane na zimę, zabezpieczony silnik olejem, są czyste, ale niestety nie wyciągnął akumulatorów (choć podobno zajmuje się elektryką motocyklową). Jest konkretny, nie ukrywał niedociągnięć motocykli w stylu: potrzebna wymiana uszczelki pod głowicą, czy zerwana nakrętka głowicy w jednej z nich.

Nie wiem, czy ściąga na zamówienie, ale możesz się go zapytać, tel jest na stronie Alledrogo.

Jeśli wyślesz mail, to dostaniesz zwrotnego właśnie z numerem telefonu.

shadow vt500c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co powiecie o tym szczurze:

 

http://www.allegro.pl/item936209583_cb_750...e_drag_666.html

 

Przerobiłbym to na cafe racer, jednak duzo pracy w to trzeba by wlożyć. Generalnie zostałyby tylko koła, silnik i rama. Może cene by mozna dobra wytargować. Co o tym myslicie? Moja narzeczona mówi że to szaleństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to są 3-ki w rzędzie... najgorszy wariant i moim zdaniem nic klasycznego :bigrazz:

 

http://www.allegro.pl/item941286229_honda_...cafe_racer.html

 

A właśnie - miałem pytać - ktoś miał może styczność z takimi motocyklami (chodzi mi właśnie o te rzędowe trójki)? Ciekaw jestem jak "to" się spisuje......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie - miałem pytać - ktoś miał może styczność z takimi motocyklami (chodzi mi właśnie o te rzędowe trójki)? Ciekaw jestem jak "to" się spisuje......

 

ja mam 3 kumpli którzy jeżdżą (jeździli) takim sprzętem. jeden jeździ do tej pory od 3 lat, nabił ponad 50000 i jest zadowolony, przywiózł z Niemiec rozebrał wyczyścił pomalował złożył i jeździ. drugi kupił pojeździł i szybko sprzedał bo strasznie mu się grzał środkowy cylinder, dławił i coś tam jeszcze, nikt nie wiedział dlaczego więc kolega przestraszył się remontu i sprzęt poszedł dalej. a trzeci, nawiasem mówiąc mechanik, powiedział że na większym padle nie jeździł, on lubi stare klasyczne sprzęty i paręnascie na stanie ich ma, więc chyba temu wierzę najbardziej, powiedział że to chyba najmniej udany model silnika Yamahy i po cholerę Japonce robili 3-ke to chyba tylko oni wiedzą, moze zeby pokazać Ameryce że jest to możliwe. jego teoria to : "prawdziwy" motocykl powinien mieć 1 cylinder, może też mieć 2 albo ewentualnie 4, ale 3 ? ni w piz*e ni w oko, nic dziwnego że się psują... to tyle z cytatów :biggrin:, nawiasem mówiąc ja uważam podobnie

Edytowane przez zenoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, uklad 3 cylindrowy jest w przeciwienstwie do twina i 4 cylindrowki ukladem wywazonym, i dlatego go robiono, nie tylko kiedys Yamaha ale kiedys i obecnie Triumph. Silnik o wiele wezszy niz japonskie drzwi od stodoly ( poprzeczna 4 ) osiagi takie same a czesci zdecydowanie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zastanawiam, troszkę gotówki niedługo przybędzie, a co za tym idzie zastanowię się nad troszkę większym moto :)

Znalazłem takie coś Virago 1000, ale podobno jest to niezbyt popularny motocykl i nawet na forum virago jest dość mało o nim.

Czy Virago 1000 są awaryjne, czy mącić sobie głowę, czy dać spokój?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XV 1000 Motocykl ogólnie bardzo fajny ale miał dwie poważne wady, pierwsza to sprzęgiełko rozrusznika, a druga to marnej jakości membrany w gaźnikach Hitahi, jeśli te dwie rzeczy są ok, to będzie to dobry zakup.

Ach jeszcze jedna wada serii XV z centralnym amorem - od silnika przegrzewał się tylny amor, czego skutkiem była jego krótka żywotność.

 

PS: gość jest z " mojego podwórka " poproś go by podjechał do mnie na salon, to rzucę okiem i napiszę co to za sztuka.

Edytowane przez szparag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale dziś stałem się posiadaczem Hondy Shadow VT750C 1983r. w nawet niezłym stanie, jak myślę :)

Oczywiście gaźniki do regulacji (za wysokie wolne obroty i lubi sobie strzelić w wydech), parę drobnostek pielęgnacyjnych i będzie latać jak złoto :)

Właśnie otworzyłem sezon!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...