Skocz do zawartości

Kup se japsa...


ucio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adam M. napisał:

 

"Kiepsko jezdzi dlatego ma maly przebieg."

 

Sugerujesz że hondamatic źle się sprawuje i nie warto takiej kupować? Czy twierdzisz że akurat ten konkretny egzemplarz musiał być jakis felerny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zenoo zgadzam się - ta kierownica to jakas porażka! Ewidentnie jest to zwykła kierownica wykręcona w dół i tyle. Motor udaje cafe racer i jakoś mu to nie wychodzi. w ogóle cena jaką wołają za niego to jakas pomyłka. Myslę że z Niemiec za tą cene można sprowadzic całkiem niezły egzemplarz w orginale - w zasadzie wiem bo sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad:

Honda CX 500 C

oraz

Honda VT 500 e

Nie chcę zakładać nowego tematu, a te powyższe wydają mi się dość atrakcyjne, nie licząc ligtbarów :banghead:

Na co zwrócić uwagę, proszę o pomoc.

Umówię się niedługo na ich obejrzenie, gość mieszka sądząc po otoczeniu ze zdjęcia niedaleko ode mnie.

Edytowane przez jurbassteck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad:

Honda CX 500 C

oraz

Honda VT 500 e

Nie chcę zakładać nowego tematu, a te powyższe wydają mi się dość atrakcyjne, nie licząc ligtbarów :banghead:

Na co zwrócić uwagę, proszę o pomoc.

Umówię się niedługo na ich obejrzenie, gość mieszka sądząc po otoczeniu ze zdjęcia niedaleko ode mnie.

 

wizualnie - zdecydowanie CX, nawiasem mówiąc zanim kupiłem rok temu moją CB też myślałem o CX-sie, i pewno bym kupił gdybym nie pogadał okazyjnie ze znajomym mechanikiem, który zdecydowanie mi odradził zakup CX z uwagi na (podobno) strasznie ciulaty system chłodzenia tego silnika, który póki chodzi to chodzi, ale jak się spierd.. to kaplica, koszt naprawy w przypadku tańszego egzemplarza może dorównac jego cenie... dlatego kupiłem CB chłodzoną powietrzem...

odnośnie stylistyki tej konkretnie VT to powiem tylko tyle, że mnie osobiście nigdy nie podobały się motocykle, które miały więcej plastiku niż "żelaza"

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CX na pewno odpada, byłem dziś obadać i przy okazji napatoczyłem się na inne.

Facet handluje hondami, miał trzy Shaddowki VT500, VT500E i CX. Poprzymierzałem je sobie i niestety dla mnie, CX jest za mała, tzn ja jestem dość wysoki (191) i z racji na długie nogi, prawym piszczelem zahaczam o cylinder :(

Co do Shaddow VT500, dwie sztuki były malowane (Shadow VT500, przynajmniej zbiornik, jedna w oryginalnych barwach jeszcze z naklejkami z fabryki, ale z kolei najdroższa. Cena tej najdroższej, to 5200 (ostateczna), są oczywiście niezarejestrowane, ale posiadają dokumenty. Przebiegi (raczej nie realne) od 60-70000, podejrzewam przejście licznika przez 000000, roczniki od 84-89.

Raczej się zdecyduję na tę najdroższą i jednocześnie najbardziej oryginalną.

W przyszły piątek umówiłem się na odpalenie i przejażdżkę.

Edytowane przez jurbassteck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli jesteś jeszcze zainteresowany VT 500 E , to mam takową . Prosto z Niemiec, przebieg niecałe 60 tysięcy,

Posiada książkę serwisową , oryginalną instrukcję obsługi, dwa kufry krause z epoki. Jest w oryginalnym lakierze. Motocykl po bardzo dużym przeglądzie, wszystko idealne, no może BDB ma w końcu prawie 30 lat :)

Oddam za 4500 zł

 

Jesteśmy 50 km od ciebie więc może warto zobaczyć :) www.stajniamotocyklowa.pl

 

Poślij na PW maila to mogę wysłać zdjęcia :)

Edytowane przez szparag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale raczej skupię się na Shaddow 500 c, mój wujek zaraził mnie motocyklami, a przede wszystkim uwielbiałem słuchac Jego opowieści o chopperach, więc raczej chopper :)

Tylko jeszcze kwestia który z tych co widziałem..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest w sam raz, ale przydałyby się spacerówki, bo podpórki pod stopy są jakby za bardz z tyłu w porównaniu z XS 400 :)

Najlepiej, jak sam się przymierzysz, wtedy będziesz miał właściwy pogląd sytuacji.

Edytowane przez jurbassteck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurbassteck napisałeś że gość handluje Hondami. A orientujesz sie może czy sprowadza tez coś na zamowienie? Ja ciagle poszukuje dla siebie jakiejś hondy cb four. Jak uwazasz warto z gościem sie skontaktować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...