Skocz do zawartości

potrącił i ukradł kask


piwo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo jeszcze kombinezony po wypadkach z poszkodowanych zaczna zdzierać :notworthy:

 

Żebyś się nie zdziwiła - może słyszałaś o wypadku Agi "Czarnej" koło Torwaru (spadła z mostu łazienkowskiego). Z miejsca wypadku, gdzie bliscy postawili znicze i kwiaty i zawiesili na krzyżu jej rozbity kask - ktoś ten kask buchnął. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mial podobna sytuacje, auto zajechalo droge a on wybil glowa szybe wsamochodzie, byl polprzytomny, sprawca niby mu pomogl ale okazalo sie ze w miedzy czasie kask jakos zniknol, jak przyjechala policja to zaczely leciec teksty ze wariat, bez kasku itp. sprawa skonczyla sie w sadzie na kozysc kumpla, czaicie? gliniaz uwierzyl kolesiowi z samochodu ze kumpel wybil szybe gola glowa i nie odniusl zadnych ran...

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wyżej wspomniał, najlepszym tropem będzie owy ratownik. Choć przyznam się, że dziwne mi się wydaje aby facet nie zapamiętał marki samochodu... Ja jak przywaliłem w Corolke to od razu wiedziałem, że to Corolka, złoty kolor, na oko 03-04 Rok :notworthy: Fakt faktem, ze mi się nic nie stało... ale ciśnienie moocno skoczyło mi do góry wtedy. No i po co komu stary kask? Może gościu był w nerwach i przez roztargnienie go zabrał ze sobą? A i jakie straty w motorku?

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale mi się nasuwa taka wersja że obaj kolesie byli po kielichu i chcąc uniknąć odpowiedzialności uciekli (mogli nawet się nie znać).Sprawca udał żę Ci pomożę,wziął dla niepoznaki Twój kask i żeby nie zostawiać śladów typu odciski wrzucił go do auta i uciekł.Drugi też pijany widząc że sprawca zwiewa,też ucieka przed wezwaniem policji.Może to moja bujna wyobraźnia ale przy takiej historii wszystko może być prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i ręce opadają... Myślę, że opcja z maniem-coś-na-sumieniu tych dwóch gości jest jedyna racjonalną.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta historia wydaje mi się jakaś naciągnięta. Ratownik medyczny, samochody, oba odjechały z kaskiem .. czy tu ktoś nie ma bujnej wyobraźni???

 

Jasne, Paweł ujaraliśmy się z kumplem i postanowiłem zaistnieć na forum. Przepraszam,a le jak masz takie pierdoły pisać, to nie pisz, bo ciśnienie niepotrzebnie podnosisz.

 

Co do kasku - myślę, ze nie chodziło o zysk, raczej upewnienie się, że nie będzie go nikt gonił, albo tak po prostu uciekał, a kask wziął "przy okazji"

 

PS

Ratownik medyczny odjechał, jak kolega odmówił przyjęcia pomocy medycznej.

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś się nie zdziwiła - może słyszałaś o wypadku Agi "Czarnej" koło Torwaru (spadła z mostu łazienkowskiego). Z miejsca wypadku, gdzie bliscy postawili znicze i kwiaty i zawiesili na krzyżu jej rozbity kask - ktoś ten kask buchnął. ;)

 

 

Juz nic nikomu raczej nie buchna, kask na miejscu - mam nadzieje ze podobnie sie skonczy z tymi "panami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, Paweł ujaraliśmy się z kumplem i postanowiłem zaistnieć na forum. Przepraszam,a le jak masz takie pierdoły pisać, to nie pisz, bo ciśnienie niepotrzebnie podnosisz.

 

To ja chcę też trochę tego co jaraliście :)

 

Spokojnie, nie wiem skąd masz te informacje, ale to wszystko jakoś się średnio trzyma kupy. Możliwe jest faktycznie, ze to byli jacyś kumple itp. To że jeden by uciekł jak najbardziej mnie nie dziwi, ale dwóch?

 

Uwierz mi, że bardzo chętnie bym doczekał się rozwiązania tej sprawy :). Szkoda że nie ma numerów itp, ale wiadomo, że w takiej sytuacji (w szoku) nikt nie ma pamięci żaby się zajmować takimi sprawami, jak się okazuje ważnymi.

 

Czy sprawa została zgłoszona na POlicję?

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...