Skocz do zawartości

TUNING UKŁADU WYDECHOWEGO


edzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem co ty chcesz pd tego tłumika? Miałem takiego remusa i całkiem fajnie mruczy...

to co tam widzisz (na samym dnie) to jakaś zwężka ale nie wygląd to na db-kilera

jedyne co można zrobić to rozebrać go na części, wyciąć tą zwężke jeśli ci przeszkadza? pospawać i zmontować - ewentualnie wypchać innym materiałem ale w dźwięku myślę że szoku nie doznasz bo to już jest przelot.... ! :)

Edytowane przez MaciekV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam Honda Shadow vt 1100 c3 aero z 1998 roku. Chciabym przerobic wydech na glosniejszy. Ten w oryginale jest poprostu nieslyszalny na drodze:(

Czy moglby ktos mi doradzic co moge zrobic badz gdzie za nieduze pieniadze. Moze sam ktos rozpruwal takowego i chetnie podzielilby sie ze mna doswiadczeniami. Z gory bardzo bardzo dziekuje za wszelkie podpowiedzi.

 

49837e342435226cmed.jpg

 

 

Pozdrawiam

post-68894-0-49497400-1405522321_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem już kila takich.Jak chcesz i masz techniczne możliwości mogę udzielić pomocy w samodzielnej przeróbce doradczo i materiałowo. A jesli nie masz możliwości wykonać to samodzielnie to zgłoś się tu:

 

http://www.motobazyl.hpu.pl/readarticle.php?article_id=1

 

Popytaj co i jak ale nie mam opini na temat jego jakości wykonania.Lub zadzwoń do mnie bo ja też troche zajmuję się takimi zagadnieniami.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem już kila takich.Jak chcesz i masz techniczne możliwości mogę udzielić pomocy w samodzielnej przeróbce doradczo i materiałowo. A jesli nie masz możliwości wykonać to samodzielnie to zgłoś się tu:

 

http://www.motobazyl.hpu.pl/readarticle.php?article_id=1

 

Poppytaj co i jak ale nie mam opini na temat jego jakości wykonania.Lub zadzwoń do mnie bo ja też troche zajmuję się takimi zagadnieniami.

 

Oki fajnie, jutro się odezwę, bo dziś już trochę późno na zawracanie Ci gitary :rolleyes:

Edytowane przez net_world
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...