Skocz do zawartości

TUNING UKŁADU WYDECHOWEGO


edzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej edzio jak i wszystkim. Posiadam 600rr pc37 z wydechem mivva i znudzil mi sie ten wydech :D. Jest normalny nie glosny nie cichy, ale chcialem dodac mu troche decybeli ale uzyskac jakis efekt typu strzelania z komina nawet w delikatnej postaci bo moj terazniejszy do taki grzeczny kotek, i sie zastanawiam czy wywalenie calej waty z rura perforowana moze mnie zadowolic czy jest jakis inny paosob typu wyciecie kata? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej edzio jak i wszystkim. Posiadam 600rr pc37 z wydechem mivva i znudzil mi sie ten wydech :D. Jest normalny nie glosny nie cichy, ale chcialem dodac mu troche decybeli ale uzyskac jakis efekt typu strzelania z komina nawet w delikatnej postaci bo moj terazniejszy do taki grzeczny kotek, i sie zastanawiam czy wywalenie calej waty z rura perforowana moze mnie zadowolic czy jest jakis inny paosob typu wyciecie kata? Pozdrawiam

Wywalenie z tłumika wszystkiego da więcej decybeli i dźwięk ala Moto-GP. A jeśli miałby być tylko głośniejszy i nadal basowy trzeba było by powiększyć średnicę przelotu w tłumiku jeśli da radę, może mocniej ubić wełny i wywalić katalizator.

 

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oooo to miło, że jest doświadczenie. Czy może gdzieś jakiś filmik po przeróbce został ? Zostają ślady na zewnątrz po otwarciu i zamknięciu komina :), czy bezinwazyjnie się udaje aby estetyka nie ucierpiała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wywalenie z tłumika wszystkiego da więcej decybeli i dźwięk ala Moto-GP. A jeśli miałby być tylko głośniejszy i nadal basowy trzeba było by powiększyć średnicę przelotu w tłumiku jeśli da radę, może mocniej ubić wełny i wywalić katalizator.

 

Jak ci zależy, to wywal wygłuszenie z tłumika, choć później martwiłbym sie czy przejdzie przegląd, ewentualnie kup fake akrapa z ali za 300 z db killerem, i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ma dużego doświadczenia w spawaniu aluminium bo nie często się trafia. Ale można by to nadlać i zeszlifować. Z tym że jakieś ślady zostaną po naprawie oraz różniąca się struktura powierzchni w porównaniu do pozostałej.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 lata później...

Chciał bym zamontować w swoim tłumiku zamykane-otwierane wyciszenie. Yamaha xv 1900 ma coś takiego zamontowane przed wlotem spalin do tłumika a HD (widziałem) na wylocie z tłumika. Jakie rozwiązanie jest lepsze? Martwi mnie trochę te ciśnienie spalin powstające wewnątrz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...