Skocz do zawartości

Ile palą Wasze enduraki ?


Rekomendowane odpowiedzi

po zmianie dyszy wolnych z 58 na 68, spalanie 12 - 13/100 , lepiej sie zbiera , no ale spala nieziemsko , jutro obnize iglice powinno pomoc kosztem nieco gorszej mocy.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpracowalem gada (tzn gaznik) , dysza wolnych 68 , iglica zabek w dol i mam latwe odpalanie zima przy normalnym spalaniu ok 7 - 8 w terenie :)

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Każde enduro 4T od 400 w góre,przy sredniej 30km na godzine,spali nie mniej jak 6-8 literka PB.

Ale tak sie nie liczy.Przynajmniej ja przyjałem ok 3,5 litra na godzinke zabawy,a jak wyjezdze 9litrowy zbiornik na raz :crossy: ,to mi się juz nic niechce,łapki opadaja :icon_rolleyes: .Pzdr.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 525 spala jakieś pół wypłaty :icon_mrgreen: A dokładniej to w lesie pomiędzy 8-10l na 100. Ogólnie to zawsze wyjeżdżam z pełnym bakiem, zazwyczaj starcza to na pół dnia zabawy z kumplami, ale jak nam odwali to i po dwóch godzinach trzeba wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio z kumplami zrobiłem 60km na exc 300 na 4,5l wachy, rekord (pykanie po lasach w grupce) :D Praktycznie przy odkręcaniu na max 5l w 40min.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XR 400 5l / 100km

CRF 250X 4,98l / 100km :icon_mrgreen:

 

Jeździmy we dwóch i tankujemy zawsze tyle samo praktycznie :wink:

 

A jak jedziemy z quadami to dwie HONDY palą tyle samo co jeden brute i to nieobciążony :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ostatnio dt zaskoczyła jazda mieszana (30% miasto pałowanie 30% trasa lajtowo i jakie 40 % konkretny teren 1 i 2 opór ) spaliła 4/100 :D

 

aczkolwiek jak czytam że tyle samo spali klx250 który ma 3 razy tyle mocy jest elastyczniejszy, żywotniejszy i ma fajniejszy dźwięk to moja miłość do dwusuwów zaczyna sie chwiać :D

 

aczkolwiek moja wybranka serca (nieosiągalna finansowo niestety ale może kiedyś :D ) mnie troche przeraża :

 

yo ja latam na xr650r powiem tak min 8 max 11 zlopi straszniejak 2t

 

XR 650 R (61 KM) - ani mniej, ani więcej - 10l / 100 km

 

no ale jakieś niuanse tych 61KM i szatańskiego momentu muszą być :icon_twisted:

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 525 spala jakieś pół wypłaty :icon_mrgreen:

 

Dobre

 

U mnie 400-tka po kilku wypadach 7-9 l/100 pi x oko . Nizej nie ma szans bo moja pomarańcza nie ma opcji "na listonosza", a więcej to i z chęcia łyknie np w jakiejś piaskownicy.

Edytowane przez murdoch2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mi Gas Gas Ec 300 leje tyle ile wleje :) A dokładniej to jednego razu na endurowaniu po bagnach, hołdzie spalil w 2h caly bak tj okolo 10. A tak srednio na torze to znacznie mniej. Przez 3-4 godziny na torze ( a polowa to jezdzenie a polowa to przerwa ) bierze mi kolo 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...