Skocz do zawartości

Ile palą Wasze enduraki ?


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś miałem yamahę dt 125r i racja paliła niesamowicie,u mnie tez nawet 13 litrów,a tak normalnie to 10 l.

 

Patrzę że inne motocykle też potrafią mieć apetycik na paliwko w terenie.

 

Ja kupując swego husaberga nie zważałęm na spalanie bo poprostu nie o to chodzi w tym motocyklu :D A co do tego że on "ładnie" chodzi w terenie to duża prawda :eek:

 

Dziękuję serdecznie wszystkim którzy się wypowiedzieli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha DT 125 99r -

Teren - 10-15 litrów. (Max 18l).

Miasto - brak danych.

Po co piszesz takie bzdury, zdrowa dt odblokowana nie powinna spalić wiecej niz 10l mój exc kręci sie duzo wyżej i jeździ sie nim bardziej agresywnie i spalanie w terenie nie przekracza 10/12 l

 

albo masz uszkodzony ślimak i zle ci kilometry lecą

bo ja nigdy nie uwieże zeby dt spaliła 18l..........

takimi tekstami straszysz tylko młodych adeptów endurowania którzy jak czytaja takie teksty to nie kupują moto bo go nie utrzymają a to gówno prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja byla KLR ka spalala od 5 w miescie/szosa do 7 w terenie przy palowaniu , XR ka min 6 przy naprawde dewockiej jezdzie po szosie :icon_rolleyes: , w terenie jakim latam nie powinna zjesc wiecej niz 8 , acz ostatnio wyszlo mi jakies 6.5 :icon_biggrin:. Kilometry/spalanie licze, bo majac 10L w baku musze wiedziec keidy mam po owies dla konia zajechac :icon_biggrin:. Pchanie moto 10 km z braku paliwa to zadna frajda :icon_razz: , a z rezerwy 2L to mozna ognisko rozpalic conajwyzej :).

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co? DT 125 brałą 18 l ? Moja VTR nie umiałem dojsc wiecej niz do 11....nawet 3.2l V6 mercedes nigdy nie wyszedł powyzej 14....cośik nie tak masz z tą detetką :) lepiej to napraw bo inaczej czeka Cie bardzo kosztowny sezon :P

 

Obecne XT pali mi około 5-6 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...