Skocz do zawartości

Vision Zero


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliście, że wszędzie gdzie była prohibicja żyją poj**ani ludzie ?

 

Szczególnie w krajach arabskich ... Moim zdaniem ten cały terroryzm wynika tego że tam nie mogą sobie w weekend normalnie jak prawdziwy chłop walnąć flaszki i dlatego im odwala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że wszędzie gdzie była prohibicja żyją poj**ani ludzie ?

Dokładnie.

 

A w Szwecji to już komuna na całego. Nie dość, że rozdmuchali socjal, dowalili podatki, to jeszcze teraz nowy sposób "uszczęśliwiania" obywateli. Tradycje marksistowskie, że państwo wie najlepiej, czego potrzeba obywatelowi, bo obywatel to ciemna masa niezdolna do myślenia.

 

Idąc tym nowym tokiem myślenia, trzeba się będzie na pocket bike przesiąść i to w "słabej" wersji. Ciekawe, czy satelita też mi prześlę info, czy mogę w danym miejscu bąka puścić, czy nie, bo występuje tu maksymalne dopuszczalne chwilowe zatrucie powietrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w takim wypasku kazdy by pedzil bimber w piwnicy albo mial zapas alkoholu na rok albo dluzej :icon_biggrin:

A podobno Szwedzi czuja sie szczesliwi w swoim kraju :flesje: ?

 

 

A jak myslisz, czym wpędzają się w alkocholizm wyższy niż w rosji...? Kto był w krajach skandynawskich w pracy, ten wie że w każdym domu jest aparatura :icon_biggrin: A że państwo na tym nie zarabia.... to taki sojalistyczny paradox : nie ma wódy, a wszyscy piją. Ale oficjalnie jest cool!

 

Zresztą, zamiast się z nich śmiać, trzeba skandynawom współczuć:

 

- do picia tylko bimber (żadne wina, piwa i inne takie :biggrin: )

- lata nie ma... i dużo deszczu...

- zima długa i sroga...

- kobiety grube i brzydkie... (stereotym pięknej, wysokiej blondynki ze skandynawii, to historia wymyślona przez telewizję :icon_biggrin: )

- żeby polatać motocyklem, trzeba w weekend promem do niemiec płynąć (mam znajomych i tak robią...)

- jeździć nawet samochodem szybko nie wolno...

- a im więcej zarabiasz i pracujesz, tym wyższe podatki płacisz, aby twój dochód netto nie był znacznie wyższy od średniej krajowej :wink:

 

Chcielibyście tak żyć?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ograniczeniu 30 km/h to ja szybciej rowerem dojadę w wybrane miejsce. Te restrykcje są nierealne, chyba, że wczepią każdemu autu nadajnik gps i będą śledzić z satelity (inwigilacja totalna...).

 

 

W Londynie wprowadzono to w zeszłym roku, narazie jako test w kilku autobusach i taksówkach ale wyniki są przerażające - to działa!!!!

 

Zresztą UK pierwsza pcha się w kolejkę do tego planu Zero freedom vision czy jak on tam się zwie.

 

Proponuję pospolite ruszenie aby bronić naszą wolność. Skoro pedały mogą roznosić śmiercionośny HIV to i My możemy zatruwać środowisko spalinami. Tylko że gejom zależy na wolności więc walczą i ją mają.

:wink:

 

 

- a im więcej zarabiasz i pracujesz, tym wyższe podatki płacisz, aby twój dochód netto nie był znacznie wyższy od średniej krajowej :flesje:

 

 

W PL jest odwrotnie - im mniej zarabiasz tym więcej płacisz a bogaci mają układy i nic nie płacą.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chcielibyście tak żyć?

Z drugiej strony:

-w garazu na pewno bys mial Volvo, ewentualnie Saaba ;)

-mieszkanie komunalne nalezy sie Tobie jak psu buda,wiec kredyty splacane przez 30 lat odchodza w niepamiec

-lato wcale nie jest takie zimne, bylem w koncu sierpnia i bylo cieplo-cieplej niz w tym samym czasie u nas. W Oslo noc na lawce dalo rade spedzic :wink:

-rejestrowanie sie do lekarza na dwa lata wczesniej jest tam pojeciem nieznanym, opieka medyczna na wysokim poziomie(wiem, wiem-na razie mnie to nie dotyczy. Ale moze kiedys tak :P )

-w Norwegii byly sliczne dziewczyny, wiec zawsze mozna udac sie na lowy do bratniego kraju :icon_mrgreen:

-piekny kraj, czysty i zadbany. Jakby tam tak zle bylo, to by nie mial kto tych ku**ewsko wysokich podatkow placic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwedzi są na prostej drodze do zakazu rozmnażania się ... WSZAK KAŻDY CZŁOWIEK KTÓRY SIĘ NARODZIŁ MUSI UMRZEĆ!!!!!

A nie może być tak przecież, że w Szwecji umierają ludzie!!!

 

No wlasnie z rozmnazaniem maja problem :buttrock:

 

 

a co do bimbru - dobrego bimbru to chyba nie ma nic zdrowszego. Takze Szwedom to na dobre wychodzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nagłupszych pomysłów jakie do tej pory widziałem... To tak jakby wziąć w karby cały czynnik ludzki i zaszczepić wszystkim odpowiedzialność zbiorową. A i do tego jeszcze wyeliminować wszystkich motocyklistów bo to przecież same zagrożenia, zło konieczne i wogóe srututu :icon_twisted:

 

Według mnie nie ma szans na powodzenie. Nawet jeśli wprowadzą VISION ZERO wypadki były, są i będą a zawsze się znajdą tacy, którzy przestrzegać przepisów nie będą :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym sie tak bardzo bulwersujecie, ilu z was jezdzi po Szwecji ? Jezeli ich spoleczenstwo jest za tym, to co wam to przeszkadza ? kazdemu to czego chce, badz na co zasluguje. :notworthy:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony:

(...)

-rejestrowanie sie do lekarza na dwa lata wczesniej jest tam pojeciem nieznanym, opieka medyczna na wysokim poziomie(wiem, wiem-na razie mnie to nie dotyczy. Ale moze kiedys tak :buttrock: )

-piekny kraj, czysty i zadbany. Jakby tam tak zle bylo, to by nie mial kto tych ku**ewsko wysokich podatkow placic :biggrin:

 

Dwie uwagi do tego, co piszesz, choć to OT.

 

Do lekarza w Norwegii to Ci nie życzę, ale byś zobaczył jakie są kolejki, a dzięki komunie naprawdę nielicznych stać na prywatnego. Wcale nie tak różowo jak piszesz.

 

Co do czystości, to też różnie. Sam będąc parę razy w Skandynawii widziałem, jak Szwed niewiadomego pochodzenia (może np. jakiś Jugol, bo dużo ich tam??) wywalał torbę ze śmieciami przez okno auta, a w najlepszym wypadku do kubła na parkingu przy drodze - te kubły najczęściej zawalone do granic możliwości.

 

Wiele rzeczy podoba mi się w Skandynawii, ale nie jest tam wcale tak znów idealnie, a ich socjalizmu-komuny naprawdę nie cierpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym sie tak bardzo bulwersujecie, ilu z was jezdzi po Szwecji ? Jezeli ich spoleczenstwo jest za tym, to co wam to przeszkadza ? kazdemu to czego chce, badz na co zasluguje. :bigrazz:

 

:bigrazz:

 

Tyle, że istnieje realne zagrożenie tym, że ta wizja dosięgnie również europę... :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szwedzi są w trakcie przygotowań do dość kontrowersyjnego programu Vision Zero, który ma na celu zmniejszenie do zera zabitych i rannych w wypadkach samochodowych do 2020 roku.

...

 

Niewykonalne. Wymaga zmniejszenia z 50% (tylko tyle zeby nikogo nie urazic) do 0% ilosci glabow, dementow, mamusiek, pacanow, slepokow, radosnych rajdowcow, miszczow kierownicy itd itp na drodze.

A TO JEST NIEWYKONALNE.

I godzi w przemysl motoryzacyjny.

 

Tak, ze spoko, na pomysle sie skonczy. Czynnik ludzki ich wykonczy.

 

A tak swoja droga to Orwellem smierdzi ze strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że istnieje realne zagrożenie tym, że ta wizja dosięgnie również europę... :buttrock:

 

 

Tu jesem w stanie przytznac racje TMI, ze znowu jakis madry papierowy tygrys sprobuje lub wdrozy to w PL, Europie to raczej nie grozi.

 

:)

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...