Skocz do zawartości

Vision Zero


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo w Polsce to zawsze się za wszystko zabiera od dupy strony, tam to przynajmniej drogi mają, a u nas zamiast zrobić coś z nawierzchnią to fotoradary montują :icon_twisted:

Niech sobie wprowadzają co chcą, i tak niewiele z tego wyjdzie, chyba że ostatecznym rozwiązaniem problemu samochodów będzie ich całkowita i przymusowa automatyzacja, a na to w najbliższych latach się nie zapowiada (na szczęście!).

Ogólnie pomysł :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam to przynajmniej drogi mają,

 

Te glowne to i owszem, ale o tych szutrowych to chyba zapomniales :(

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie potrafią wyłapać bimbrowników - to motocyklistów tym bardziej nie wyłapią, chyba że będą pili bimber przed jazdą :)

w Chorwacji też nie wyłapują, bo co chałupa to "rakija, vino, prosek" a wiadomo z czego to robią i dlaczego, i wiadomo, że zanim kupisz to musisz u gospodina wypić..... więc może nie chcą wyłapać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Chorwacji też nie wyłapują, bo co chałupa to "rakija, vino, prosek" a wiadomo z czego to robią i dlaczego, i wiadomo, że zanim kupisz to musisz u gospodina wypić..... więc może nie chcą wyłapać?

 

A może tam to jest po prostu legalne ? Tak jak np w Bośni wciąż legalne są sklepy z pirackimi płytami CD :biggrin:

Edytowane przez hubert_afri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tam to jest po prostu legalne ? Tak jak np w Bośni wciąż legalne są sklepy z pirackimi płytami CD :)

 

U Nas wszystko jest nielegalne i jeszcze więcej będzie ale Polak tradycyjnie ma wyj**ne na to. :)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się dowiedziałem z pewnych źródeł :buttrock: W Niemczech pomimo braku ograniczeń prędkości na autostradach ilość wypadków śmiertelnych jest o wiele niższa niż w Polsce... I jeśli mnie pamięć nie myli to jedna z niższych w Europie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tam to jest po prostu legalne ? Tak jak np w Bośni wciąż legalne są sklepy z pirackimi płytami CD :)

 

i to właśnie jest najlepsze, u nas by od razu dorąbali akcyzę, VAT i dochodowy i raz-dwa rakija zeszła by "do podziemia" - czemu u nas nie wiedzą jak promować pewne rzeczy? podobnie z jazdą, gdyby na kursie na kat.B obowiązkowo były jazdy motocyklem to niejednemu motocykliście by to życie uratowało, a tak wielu kierowców B nie ma pojęcia co czuje jednośladowiec w np. podmuchu zbyt blisko przejeżdżającego samochodu, podobnie LUSTERKA!!! czemu nikt nie położy na to nacisku na kursie?? tylko uczy się człowiek jakichś bzdetów na temat mechaniki? dziś prawie każdy dzwoni po kumpla albo pomoc drogową, czy jest jeszcze ktoś kto naprawia auto na drodze? pewno nie.... zamiast profilaktyki wolą skazać motocyklistę, bo "na pewno idiota jechał jak wariat, dawca pieprzony"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech pomimo braku ograniczeń prędkości na autostradach ilość wypadków śmiertelnych jest o wiele niższa niż w Polsce...

 

Fakt, ze jezeli nie ma ograniczen to wolno ile sie chce lub ile sie moze. Jest jadnak cos takiego jak

 

" Richtgeschwindigkeit " 130km/h

 

jedziesz powyzej i cos sie stanie to ubezpieczenie moze nie wyplacic pelnej sumy a jedynie jej czesc.

 

:icon_question:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podoba się na Łotwie i w Estoni tam motory śmigają. nic donich niemaja a kultura w Polsce niespotykana.

jeśli chodzi o zamorznosc to poco mi volvo w zestawie w gejaszkami podatkami i prochiblicją ze Szwecji

Jak tam moge miec merca i motor bez gejaszków podatków i inpo... a przepraszam apstynętów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ze jezeli nie ma ograniczen to wolno ile sie chce lub ile sie moze. Jest jadnak cos takiego jak

 

" Richtgeschwindigkeit " 130km/h

 

jedziesz powyzej i cos sie stanie to ubezpieczenie moze nie wyplacic pelnej sumy a jedynie jej czesc.

 

:bigrazz:

 

Ale masz wolny wybór... Jak się czujesz na siłach i umiesz i masz ochotę się wyżyć to nie musisz jechać na tor (których jak wiesz może w Polsce za bardzo nie ma... Nie wiem jak tam w Niemcach ale na pewno lepiej...) to możesz wyskoczyć na autostradę i zapie**alać ponad 200 km/h... I Policjanty się nie mogą czepiać jak będziesz jechał po prostej równej suchej dwu-trzypasmowej (albo miejscami więcej...) drodze, szybciej niż 110 km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podoba się na Łotwie i w Estoni tam motory śmigają. nic donich niemaja a kultura w Polsce niespotykana.

jeśli chodzi o zamorznosc to poco mi volvo w zestawie w gejaszkami podatkami i prochiblicją ze Szwecji

Jak tam moge miec merca i motor bez gejaszków podatków i inpo... a przepraszam apstynętów :D

Czy jest na sali tłumacz :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podoba się na Łotwie i w Estoni tam motory śmigają. nic donich niemaja a kultura w Polsce niespotykana.

jeśli chodzi o zamorznosc to poco mi volvo w zestawie w gejaszkami podatkami i prochiblicją ze Szwecji

Jak tam moge miec merca i motor bez gejaszków podatków i inpo... a przepraszam apstynętów :eek:

przyznaj się co brałeś, i dlaczego się nie podzieliłeś :crossy:

 

o co kaman ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...