Skocz do zawartości

Ile trzeba dac za Junaka M10?


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki :buttrock:

Ale jakby tu powiedzieć ....

To byłem ja :icon_biggrin:

Możemy Twoje straty browarkiem wyrównać :flesje:

Posdrufki

K54

http://www.dzikijunak.org/gallery/Krzysztof

HA , a ja właśnie odczytałem maila od Ciebie z Allegro i postanowiłem wysłać link do tej strony co byś był świadom że byłeś pośrednio przedmiotem eksperymentu,ale jak już wiesz to OK, browarek przy jakiejś okazji jak najbardziej, a co do ceny to świadomie dałem taką wywoławczą i nie rwę sobie włosów ze łba, jak eksperyment to eksperyment,mogło być odwrotnie i wtedy byłbym bogaczem :biggrin: :buttrock: :crossy:

Edytowane przez grzeh750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie i Pani :biggrin:

kończę moją besę i szukam następnego "motura", coś mnie wzięło na Janka.

Oprócz lampy i błotników co w nim jeszcze powinno być innego biorąc pod uwage rocznik '59 i czy przy obecnej cenie warto o niego walczyć - wygląda na taki wyciagnięty z szopy - niby malowany, ale to musiało być dawno temu i wydaje sie być kompletny. Czy te spawy na 2. zdjęciu sa fabryczne? malowany był bo miał dzwona i był spawany? Wszelkie wskazówki zanim zadzwonię do sprzedającego baaardzo mile widziane.

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=626854585

 

Pozdr

abu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mnie wzięło na Janka.

Oprócz lampy i błotników co w nim jeszcze powinno być innego biorąc pod uwage rocznik '59 i czy przy obecnej cenie warto o niego walczyć - wygląda na taki wyciagnięty z szopy - niby malowany, ale to musiało być dawno temu i wydaje sie być kompletny. Czy te spawy na 2. zdjęciu sa fabryczne? malowany był bo miał dzwona i był spawany?

abu

Witaj.

To wygląda na przejściówkę, więc może być i ta lampa i te błotniki.

Ale ... Na pierwszy rzut oka troszku składany/kombinowany, rama naprawiana i to mocno, kolor całkiem nie teges, ale jak ma papiery to w miarę kompletny materiał do odbudowy...

Pozdrawiam

K54

Edytowane przez K54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... BSA byla jednym z motocykli badanych w okresie wstepnych przymiarek do budowy Junaka i ..... przod zywcem skopiowali od niej :)

 

Ajajaj Adasiu, nie mów tak ;) przeca to jest całkiem NASZA myśl techniczna, a że właśnie taka moda wtedy panowała .... :flesje:

Pozdro

K54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ile trzeba dac za Junaka M10 który ma nigdy nie rozbierany silnik, sprężanie jakby swiezo po szlifie był, jest zarejestrowany, lakier ma w kiepskim stanie ale 100% oryginal, widać szparunki malowane w SFM, blacharka nie pognieciona, zadnych 'tuningowych' dziur w blotnikach ani nic z tych rzeczy, stoi u rolnika w szopce zawalony dętkami od stara i szmatami, jedyny brak to tłumik, reszta jest w pełni kompletna, ma zerwany ktoryś gwint w iskrowniku i to go unieruchomiło na X lat, kolo zarzeka sie ze jak sie zrobi iskrownik to zapali bez problemu na kopa bo zawsze palił i czemu miałby nie zapalić skoro ma dopiero 4tys km przejechane... stoi tak i czeka...

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba dac za Junaka M10 który ma nigdy nie rozbierany silnik, sprężanie jakby swiezo po szlifie był, jest zarejestrowany, lakier ma w kiepskim stanie ale 100% oryginal, widać szparunki malowane w SFM, ......ma dopiero 4tys km przejechane... stoi tak i czeka...

 

Witaj.

Tyle ile będą chcieli :-)

A serio,to warto brać, to jużokazja.

Pozdro

K54

 

PieS

A gdzie ta obórka ??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie w stylu patrzcie i zazdrośćcie czy naprawdę chcesz znać wartość tego sprzętu?? Co by się nie działo nie dasz więcej niż masz zamiar, więc lepiej się pochwal nowym nabytkiem i nie zawracaj głowy pytaniami retorycznymi... Ja bym dał 34zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to było pytanie pod tytułem patrzcie i zazdrośćcie ale tak naprawde chciałbym zebyscie mi podpowiedzieli ile on jest wart bo ciezko mi oszacować...

 

Koles troche marudzi, nie chce sprzedać bo mu synowie rosną i moze oni beda jezdzic a dla mnie to oznacza ze podrosna chlopaki i go zakatuja albo poprzerabiaja bo nie beda wiedzieli z czym to sie je dlatego musze im go zabrac :biggrin:

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...