Skocz do zawartości

Ile trzeba dac za Junaka M10?


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.

No nie jest tak całkiem źle z ilością :smile: . Coraz więcej Junaczków wraca na drogi i to baaardzo zbliżonych do oryginałów :smile:

Pozdrawiam

K54

 

PieS

A co do latania :wink:

http://www.dzikijunak.riders.pl/gallery/album260/aap

http://picasaweb.google.com/balzac100/WniebowziTy

http://picasaweb.google.pl/Krzysztof554/BRAVO02

 

 

W Radomiu latamy bez samolotów, paralotnie wystarczą. Tylko mnie nie chcą pozwolić samemu, mówią że wariat jestem :icon_mrgreen:

 

Powiększacie Małe Modelarze

 

Krzysiu. Masz rację i nie masz racji jednocześnie ;)

Junaków jako takich więcej niż było na pewno nie będzie, ale era chopperów już minęła. A Junaków moim zdaniem przybywa, bo pojawia się sporo frankenstein'ów składanych od podstaw ze szczątek innych nieboszczyków (obecnie sam takiego produkuję).

Jest nadzieja

 

 

Właśnie i dlatego jest ich coraz mniej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie i dlatego jest ich coraz mniej :rolleyes:

 

 

Chyba się nie zrozumieliśmy. Junaków jest pełno po wszystkich obórkach - gdzieś leży goła rama, gdzieś jakiś silnik, a Mirosław z Poddębic ma w szufladzie dobrą prądnicę...

Innymi słowy jest to zbiór luźnych części, które "kiedyś/gdzieś tam dziadek odłożył. Na samej ramie czy gaźniku nie pojedziesz, ale jak pan Mirek, Zdzisiek, Staszek i Włodek opróżnią swoje szuflady, to z tego konglomeratu zbudujesz frankenstein'a, który normalnie rdzewiał by w komórkach rozrzuconych na obszarze 250000km^2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junaków jest pełno po wszystkich obórkach - gdzieś leży goła rama, gdzieś jakiś silnik, a Mirosław z Poddębic ma w szufladzie dobrą prądnicę... z tego konglomeratu zbudujesz frankenstein'a, który normalnie rdzewiał by w komórkach rozrzuconych na obszarze 250000km^2.

 

Witaj.

Może nie jest to najlepsze wyjście, ale zawsze jakieś jest :icon_question: A tych obórek też coraz mniej. Patrząc na aledrogo najczęściej po rozbiórce Motorka, co kwitów nie miał, części trafiają do handlu. I tu jest ból :eek: Jest trochę oryginałów lub prawie oryginałów i duuuużo pięknie zrobionych motorków ( "frankenstein'ów" ) cieszących oko, znakomicie śmigających, ale ...

Mnie cieszy, że ratuje się co się da, nawet ze złomu odkupione ramy wcześniej czy później znajdą swoje należne miejsce :wink:

A przy okazji, Drogi Stasiu, u mnie przy Tatowym lada moment odżyje Braciszek, a jeszcze kilka czeka na swoją kolejkę ;) ;) ;)

Pozdrawiam

K54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja sie niedawno popłakałe, bo przy porzadkach znalazłem kupe czesci do tatowego Janka, który poszedł do ludzów na czesci a piec jezdził nawet czesciowo w moim Janku wiele lat temu:(Co za wzruszenie:) zaleje ropa i niech leży w "obórce"moze kieys mnie najdzie i cos wystrugam, jakiegos "franka steina":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy....a ja własnie zakupiłem M-10 i chociaz jest troszke do remontu to i tak warto.....latem pojezdziłem troche na nim to czysta przyjemnosc a jak na stacje benzynowa wjezdzaja za Toba osoby co Cie goniły by obejrzec Junaczka to, to dopiero podnosi na duchu....pozdrawiam kolegow....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojezdziłem troche na nim to czysta przyjemnosc a jak na stacje benzynowa wjezdzaja za Toba osoby co Cie goniły by obejrzec Junaczka to, to dopiero podnosi na duchu....pozdrawiam kolegow....:)

 

Witaj.

Bo Junak to " ...paradny motór jest ... " jak powiedział to Pan Kulesza przy okazji próby bicia rekordu :wink:

Pozdrawiam

K54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dzieki koledzy.....co prawda jestem z wlkp ale jednak czytałem duzo i chwala własnie tychole ze konkretnie i dobrze zrobione....mysle ze warto pojechac dalej ale miec spokoj i pewnosc ze wytrzyma ktorys sezon...

Stybaniewicz to jest właśnie ten Tucholi. Dodałem tylko do namiarów ze strony Junaka tel komórkowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...