Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze , właśnie niedawno gadałem na ten temat z Noisem. Pytałem się o Ciebie Bronx, co się z tobą dzieje i o impre w Pławniowicach , czy będzie ??

Zyje zyje :( , zrzadzenia losowe troszke oedciagnely mnie od forum ale juz jestem :D ;)

Proponuje 17-18 lub 24-25 kwietnia, powinno byc juz duzo cieplej:)

Co do miejsca spotkania to jasne ze moze byc pod radiostacja:) jaknajbardziej 8)

 

Seba dalej smigasz na simku czy masz juz cos wiekszego ?

 

Tak wsumie to chyba lepszym miejscem bylby zalew rybnicki to jest ok 30 ok od gliwic, jak dowiem sie czegos wiecej ( ceny itp to dam znac - ale narazie kuje na sesje to juz w srode i piatek ..... :) :( :twisted: ,, no ale potem :D :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ciekawe co się dzieje z Tubą , był na dwóch imprezkach i zniknął, mam nadzieję że się pojawi na 4UM.

Tuba zyje , studiuje i ma sie dobrze , pozatym ze rozwalil gs z jakies 2 miechy temu , ale postaram sie go wyciagnac na zlocik :) , a mototrek prawie ma juz poskladany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede na 100 % ( chyba ze wykorkuje ;) )

Termin jak najbardziej pasuje , Tuba do tego czasu moto posklada ( o ile sie znowu nei rozwali;) )

, Noise kupi HD 8) a Delfi i Darek posiwieja :lol: :twisted:

Ja nei wiem czy do tego czassu cos kupie.

Jesli nei to tradycyjnie bagaznik mojej Hondy bedzie robil jako paka na piva :mrgreen: i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie ze stara gwardia nierdziewieje ;)

Moze uda mi sie jeszcze wyciagnac 2 kumpli :) , spoko goscie - tylko tyle ze niema ich na forum , przeszkadza wam to ??

p.s Tym oto sposobem delikatnie sie pytam czy moga byc ludki spoza forum - tylko oczywiscie zadne brudasy!!! Bo po co nam obciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy , postawisz flaszke za kazdego i gra ;) :arrow: :arrow:

A teraz powaznie.Sluchajcie jak nas bedzie wiecej , proponuje zrobic 1 liste z imieniem i nazwiskiem , oraz marka motocykla i jego nr rejestracyjnym.

Zebrac od kazdego wjazdowe i poprostu 1 osoba wreczy to wszystko tej milej pani w okienku.

Bo jak nie to bedziemy musieli ogladac ja chyba przez pol dnia.

Aha i papieru toaletowego brac nei musicie , kobieta w okienku wystawi tyle rachunkow ze starczy dla wszystkich :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie ze stara gwardia nierdziewieje ;)

Moze uda mi sie jeszcze wyciagnac 2 kumpli :) ' date=' spoko goscie - tylko tyle ze niema ich na forum , przeszkadza wam to ??

p.s Tym oto sposobem delikatnie sie pytam czy moga byc ludki spoza forum - tylko oczywiscie zadne brudasy!!! Bo po co nam obciach...[/quote']

 

Spoko, nie ma problemu mi to nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...