Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jesli chodzi o nowe osoby to jak slusznie kolega Andrzejtg zauwazyl 2 flaszki w zypelnosci wystarcza
oczywiście na łebka ...no i trza się jeszcze inteligentnie udzielać na 4UM :) Bo na 4UM najgorsze są "martwe dusze". "Martwa dusza" to tak jak na imprezie nawalony kumpel co śpi pod stołem: niby jest ale nima z niego pożytku :smile2:

 

 

za Andrzejatg recze osobiscie :( ...dyrektory sOM zazwyczaj inteligentne ;) ....grono rosnie,brawo.

 

pozdrawiam!

PS:Virus mam nadzieje ze teraz popijemy jak trzeba co nie? :lol:

 

Masz to jak w banku :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Bo na 4UM najgorsze są "martwe dusze". "Martwa dusza" to tak jak na imprezie nawalony kumpel co śpi pod stołem: niby jest ale nima z niego pożytku  :smile2:

 

Kurcze tak wypadlo ze niedawalem znaku zycia przez kilka (6-8 miesiecy .... :( az mi wstyd ;) :) ) Darek na przeprosiny masz browca :( boze tylko niewszyscy bo z torbami pujde :mrgreen:

 

Ok do zeczy , narazie mamy tak :

1 Tubapl

2 Pipcyk + zona( ?)

3 VIT66

4 Virus

5 Darek

6 W-max

7 szramer ( ?)

8 Zbyhoo

9 Seba

10 Bronx - czyli ja :D

11 Andrzejtg

12 Draco Fisher

 

To by bylo tyle na razie

(?) oznacza ze jste duza niepewnosc - szramer daj znac czy bedziesz na 100% w maire mozliwosci czy tylko planujesz...

A gdzie tamm 40 :D

... he he w tym roku chyba bede mial troszke roboty z tym wszystkim :D

Jak nas zeczywiscie bedzie wiecej niz 10-15 to bedzie trzeba spisac dane osobowe , nr rej. zeby niemarnowac czasu przy wjezdzie , no i zaniedlugo zacznie sie temat domek czy namiot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus wez sprzedaj ta ochydna puszke i kup sobie porzadny motocykl, bo jak na nastepny zlot przyjedziesz ta wredna puszka to zrobim zawody w zgniataniu puszek  ;)  :)  :(  :(  :D  :D  :D

 

hehe Red wiesz ze bym to zrobil...problem w tym ze ta puszka to moich starszych.

 

Bronx przy moim nicku napisz x2 bo chyba pani virusowa tez przyedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he no ale chyba weselnej jeszcze z soba nieprzywieziesz
Jak dobry Bóg da to weselną jak zwykle przywiezie Delfi (mam nadzieję)...
Virus wez sprzedaj ta ochydna puszke i kup sobie porzadny motocykl, bo jak na nastepny zlot przyjedziesz ta wredna puszka to zrobim zawody w zgniataniu puszek
... i nie pomoże ci nawet że to Honda ;) :) :(

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę większość uważa , że dwie flaszki są lepsze od jednej dlatego swoją wyjmę dopiero w połowie imprezy. Myślę , że wtedy wszyscy będą myśleć, że przywiozłem przynajmniej dwie :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to teraz jest juz nas 14 :)

Tylko niech ktos tym razem pije ze mna ten bimber,bo sie znowu sam załatwię

mimio... kumpel tez robi bimber ale ja go niepije tylko ognisko nim rozpalam ;) ,

pijcie szybciej bo sie sciemnia - tak to sie konczy :D :buttrock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mimo, wydaje mi się że w Goorce spróbowałem wszelkich bimbrów i rozpuszczalników jakie były a załatwiony byłem na cacy... Bronx jak możesz marnować porządne trunki. Rozumiem że można wypijać rozpałkę do grilla ale żeby bimbrem grilla rozpalać? No ne.... ;)

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darek

Bronx jak możesz marnować porządne trunki. Rozumiem że można wypijać rozpałkę do grilla ale żeby bimbrem grilla rozpalać? No ne....

Jak kumpel bedzie mial ta rozpalke to przywioze z jedna flaszeczke , ale pijecie to sami :lol: i na wlasna odpowiexzilanosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darek

Bronx jak możesz marnować porządne trunki. Rozumiem że można wypijać rozpałkę do grilla ale żeby bimbrem grilla rozpalać? No ne....

Jak kumpel bedzie mial ta rozpalke to przywioze z jedna flaszeczke , ale pijecie to sami :lol: i na wlasna odpowiexzilanosc ;)

 

A co gorzej sie po tym widzi? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...