Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie objasnić dokładnie, gdzie są te Pławniowice? Jeśli mnie wpuścicie, to chętnie przyjadę...

Jakies 15 km od gliwic w storone opola na poludnie od drogi szybkiego ruchu do opola,

tylko teraz raczej proponowlabym Rybnik jest tam lepszy zalew , ladniej zreszta pozadnie bede mogl sie za to zabrac doppiero po sesji ;) , jesli chodzi o odleglosc do rybnika od gfliwic to ok 25km a duzo aldniej jak na Plawniowicach , Zreszta Zbyhu http://forum.motocyklistow.pl/profile.php?...ewprofile&u=422 mieszka tam wiec wie co i jak :(

ok spadam bo za 5h mam przej*** examin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx musisz liczyć się z tym, że tera bez 40 ludzi to już nie ma spotkać 4umowych. Pani z okienka automatycznie umrze na zawał, wyzbieramy drzewo w promieniu 20 kilometrów a nocny portier będzie do nocnego sklepu siedem razy obracał...Aha i trza zapowiedzieć godzinę wjazdu żeby zaś nie trzeba było co chwilę moto przestawiać bo katamaran chce wyjechać.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie!

Sorry ze nie dawalem znaku zycia,ale zyje:-)

mialem troche na glowie,aklimatyzacja na politechnice no i to niecodzienne doswiadczenie czolowego zderzenia z samochodem ale co tam...ZYJE i moge pic pic pic......

JA jestem jaknajbardziej ZA,bede na stowe.....moturek sie juz maluje bedzie cacy na kwiecien i wtedy zaczynam kolende:-)

wiec wrzuccie mnei tam do listy!

pozdrowienia dla wszytkich ktorych zaniedbalem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w majowy weekend planujemy forumowy wypadzik w Bieszczady

Na jakiś zlot :) , czy na wycieczkę ;) :?: :?: :?:

 

Forumowy zlocik, tyle że grupą jedziemy na miejsce, czyli w sumie zlocik + wycieczka

 

P.S. Witaj Tuba, miło cie będzie znowu zobaczyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako że jestem nowy na forum, to chętnie poznał bym osobiście szanownych Forumowiczów. :)

Padła propozycja zorganizowania zlotu w Rybniku. :(

Rzeczywiście. Mamy tutaj fajny zalew, a miejsc do zorganizowania zlotu jest sporo.

I tak sobie myślę, że gdyby ktoś pomógł zorganizować, to... mogła by być całkiem niezła imprezka. :lol:

Ale o tym to mogę myśleć dopiero po sesji. ;)

 

Pozdrawiam.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie narazie jest nas ok 10 :( gdzie tammm 40 :) , wszystko sie ugada a Virus ma pojemny bagaznik to bez nocnego mzoe sie obedzie :D albo i nie ...:(

 

Zgodnie z planami pana ministra Hausnera wprowadzam 20% podatek od przewozu towarow w bagazniku :twisted: :arrow: :D

 

A jesli chodzi o nowe osoby to jak slusznie kolega Andrzejtg zauwazyl 2 flaszki w zypelnosci wystarcza :D

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli chodzi o nowe osoby to jak slusznie kolega Andrzejtg zauwazyl 2 flaszki w zypelnosci wystarcza
oczywiście na łebka ...no i trza się jeszcze inteligentnie udzielać na 4UM ;) Bo na 4UM najgorsze są "martwe dusze". "Martwa dusza" to tak jak na imprezie nawalony kumpel co śpi pod stołem: niby jest ale nima z niego pożytku :smile2:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli chodzi o nowe osoby to jak slusznie kolega Andrzejtg zauwazyl 2 flaszki w zypelnosci wystarcza
oczywiście na łebka ...no i trza się jeszcze inteligentnie udzielać na 4UM :) Bo na 4UM najgorsze są "martwe dusze". "Martwa dusza" to tak jak na imprezie nawalony kumpel co śpi pod stołem: niby jest ale nima z niego pożytku :smile2:

 

 

za Andrzejatg recze osobiscie :( ...dyrektory sOM zazwyczaj inteligentne ;) ....grono rosnie,brawo.

 

pozdrawiam!

PS:Virus mam nadzieje ze teraz popijemy jak trzeba co nie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...