Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie właśnie blizej jest Rybnik!!! no i mozna by popływać :>

 

:ehz: Odradzam. Woda strasznie zasyfiona. Chyba że rowerkiem...

NO co ty!!1 da sie kompac :buttrock: zobacz ile ludu sie tam pluska :buttrock:)

 

OK

[/size]SPOTKANKO ORGANIZUJEMY W RYBNIKU!!!!!

 

Te nois i tuba wypad od mojego pola !!!! ludzie i tak mnie tu przeklinaja jak im bez tumikow jezdze za dnia ;) , niemowiac jak na koniec sezonu krece koleczka pod barem hehehehe nie nie ja chce tu pomieszkac jeszcze.

:D :buttrock:

 

Co do poziomu zlotu hmm , no postaramy sie jak mozemy :D ( nie nie niebujcie sie , az tak zle niebedzie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dual !!!! cos taki miekki !!! niekapales sie w marcu ? ;) , tak pozatym to w kwietniu i to prawie pod koniec , wiec to juz prawie maj :mrgreen:

 

Dobra teraz takie pytanko organizacyjne:

Wolicie sie spotkac pod radiostacja w Gliwicach jak rok temu , czy bezposredni nad zalewem w Rybolu ?

Jesli jechalibysmy z Gliwic a pogoda byloa by ladna to p drodze mamy jedno ciekawa miejsce ktore warto odwiedziec , jest tam zabytkowy kosciulek , bardzo ladny park (cysterski park krajobrazowy ) . Miejscowosc ta to Rudy (nie Ruda Slaska :D ) i cysterski park krajobrazowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dual !!!! cos taki miekki !!! niekapales sie w marcu ? :D , tak pozatym to w kwietniu i to prawie pod koniec , wiec to juz prawie maj  :mrgreen:  

 

Dobra teraz takie pytanko organizacyjne:

Wolicie sie spotkac pod radiostacja w Gliwicach jak rok temu , czy bezposredni nad zalewem w Rybolu ?

Jesli jechalibysmy z Gliwic a pogoda byloa by ladna to p drodze mamy jedno ciekawa miejsce ktore warto odwiedziec , jest tam zabytkowy kosciulek , bardzo ladny park (cysterski park krajobrazowy ) . Miejscowosc ta to Rudy (nie Ruda Slaska :D ) i cysterski park krajobrazowy

 

Taa pod radiostacją będzie najlepiej. Większość wie już gdzie to jest i nie będzie błądzenia. Poza tym Bronx, nie musisz robić nowej mapki, wkleisz starą z zeszłego roku :D

 

Kurcze, zima idź już sobie , byle do wiosny i do kwietnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przeca nie będziemy 2 lutego ustalać gdzie się umawiamy pod koniec kwietnia bo to paranoja. Jak będzie tydzień przed imprą to się dogra szczegóły gdzie kto dojeżdża i już.

 

amen.... :D

....do kwietnia jeszcze daleko...i sam rybnik moze sie jeszcze zmienic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przeca nie będziemy 2 lutego ustalać gdzie się umawiamy pod koniec kwietnia bo to paranoja. Jak będzie tydzień przed imprą to się dogra szczegóły gdzie kto dojeżdża i już.

to tylko propozycje , po to zeby kazdy se przemyslali i jak dojdzie co i jak to sie wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim !!!

oczywiscie i ja jestem chętny

według mnie zalew Rybnicki to zajebiste miejsce na takie spotkanie

byłem tam juz pare razy i musze powiedziec ze całkiem całkiem

a co do daty to było by super gdyby wypaliło 17-18 bo 24-25 to raczej nie

bo w Zabrzu na hali MOSiR jest MOTOR BIKE SHOW 2004 moze ktos sie wybiera??

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meczy mnie tylko jeden problem :

czy wszyscy beda pojazdami co pojada szybciej jak 60-70 km/h ?

bo jak bedzie nas wieszka grupka to zakorkujemy nietylko gliwice a i dojazd do rybnika potrwa dlugoooooo

 

Można wyjechać z pod radiostacji dwoma grupami: szybszą i wolniejszą. Szybsza byś Ty Bronx poprowadził a wolniejszą jakis wybraniec :D kto zna miejsce w Rybniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm 2 grupami to w tej wolniejszej bede chyba tylko ja na nieszczesnym

Knighcie :D chyba ze znalozlo by sie gdzies dla mnie miejsce hiih

chyba ze uda mi sie wziazc auto, ale jeszcze jest troche czasu do tego spotkania

moze sie jeszcze duzo zmienic :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Można wyjechać z pod radiostacji dwoma grupami: szybszą i wolniejszą. Szybsza byś Ty Bronx poprowadził a wolniejszą jakis wybraniec  :D kto zna miejsce w Rybniku

Jest to rozsadne rozwiazanie , i chyba wiem kto bedzie tym wybrancem :D ( co nie Tuba :mrgreen: ).

Tez jestem za spotkaniem pod radiostacja , wiekszosc wie gdzie to juz.

Co do tego Szramer ze niechce Ci sie w kulko jezdzic to mozesz podjechac prosto do rybola nad zalew , ale czy zbawi CIe te kilka km ?? , mozesz wyskoczyc od gliwic przez Tychy a wrucisz do Bielska przez Zory , i same plusy tu widze :D duzo jazdy i zadnych koleczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...