Skocz do zawartości

SZOK DZIŚ NA WILANOWSKIEJ!!!


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego też jutro pojadę i będę podpuszczał

 

Ty Adaś, ale jak znów Ci wpierdolą rumuńskie dzieci to tym razem nie licz, że przyjedziemy na odsiecz i radź sobie sam Ty homofobie!

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, gdyby to był polski chłopiec miałbym do niego takie samo nastawienie. Daleko mi do rasisty czy nacjonalisty.

 

Ależ ku*wa, jak można dotykać cudzej własności, zwłaszcza w momencie gdy właściciel okazał gest zrozumienia, a nie olał na dzień dobry????

 

Dlatego też jutro pojadę i będę podpuszczał. Podejrzewam, że odkręcanie maetki jest stałym punktem programu. Oczywiście dusić nie mam zamiaru :icon_evil: (to do tych co mnie nie znają) , ale wykażę się refleksem... :bigrazz:

ABG,ale zachowaj uwage bo dzieciak moze uciec a zza krzaków wypadnie Ci paru kafarów w dresie!! :) :biggrin: Miałem taką sytuacje w Nowym sączu to sie chowałem po sklepach ,zeby nie dostac w twarz:D:D :biggrin: :biggrin:

 

 

Pozdro

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debilizm nie zna granic. Gdyby taki do mnie podbiegł i ruszył moje moto to bym mu sprzedał strzała :crossy:, aż by mu się odechciało takich durnych zaczepek i ogień :icon_question: . Romun nie romun ale ma posrane we łbie, co to ma za naczenie, ważne jest jak się zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rumunia rozwija sie dzis rownie szybko jak Polska, jest czlonkiem Unii Europejskiej, a dziecko, ktore zaczepialo skuterowca bylo prawdopodobnie narodowosci Cyganskiej.

 

2. Gowniarz zasluguje na kopa w dupe za takie rzeczy.

 

3. Kiedy wielmozni panstwo Warszawiacy nauczycie sie podawac nazwe miasta przy ulicy, na przyklad na ogolnopolskim forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś miasta poza Warszawą? ;/

Ja myślałem że cała reszta polski to tylko pola i wsie są:D

No tak np:wrocław to tez wies!!(ŻART) :biggrin: :icon_mrgreen: :) Kuzwa cała polska przyjezdza do Warszawy to powinni wiedziec o jakie ulice chodzi....Wszyscy tu przyjezdają i jeszcze narzekają ,tak naprawde Warszawiacy to tylko mały procent ludnosci tu mieszkającej

 

Pozdro

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, gdyby to był polski chłopiec miałbym do niego takie samo nastawienie. Daleko mi do rasisty czy nacjonalisty.

 

Ależ ku*wa, jak można dotykać cudzej własności, zwłaszcza w momencie gdy właściciel okazał gest zrozumienia, a nie olał na dzień dobry????

 

Dlatego też jutro pojadę i będę podpuszczał. Podejrzewam, że odkręcanie maetki jest stałym punktem programu. Oczywiście dusić nie mam zamiaru :notworthy: (to do tych co mnie nie znają) , ale wykażę się refleksem... :bigrazz:

 

A to i ja "se" podjadę :D A propos rumunów - wkurwiają mnie te żebrzące pseudobiedaki kiedy się przeciskam w korku. Ostatnio tak miałem i jakaś stara cyganka opóźniła mój czas dojazdu na pool position. O której to było Adasiu?

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nigdy nie złapałbym w kevlarowych rękawiczkach rumuńskiego chłopczyka za szyję .

 

jeden raz... :notworthy:

 

PS. Tzw. Rumuni na naszych ulicach to zupełnie inni ludzie niż Rumuni w Rumunii. Ten kraj naprawdę zaskakuje wysokim poziomem rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa cała polska przyjezdza do Warszawy to powinni wiedziec o jakie ulice chodzi....Wszyscy tu przyjezdają i jeszcze narzekają ,tak naprawde Warszawiacy to tylko mały procent ludnosci tu mieszkającej

Ahem, mów za siebie. Co to są "wszyscy"? Jakiś kompleks, czy co? JA serdecznie w du...żym poważaniu mam to co się dzieje w stolycy (tudzież innych duzych miastach) i tam nie jeżdżę bo nie ma po co.

 

A wiecie że są większe i fajniejsze miasta od stolycy ....... na świecie? Jest nawet takie gdzie więcej Polaków mieszka....

 

Prowincjonalni zaściankowcy.....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumuni w Polsce to w większości - cyganie pochodzący z Rumunii, i tego ścierwa nie znoszę, raz 3 ok 9 letnie dziewczynki próbowały mi portfel wyciągnąć z kieszeni :evil: na szczęście poczułem :) ale doktorek, który szedł obok mnie miał mniej szczęścia :evil: zresztą, zna ktoś pracującego legalnie cygana (ja osobiście nie, ale jak znacie, to chwała im). Mam kilku znajomych wśród Rumunów i są to sympatyczni i inteligentni ludzie, czego nie można niestety powiedzieć o ich cygańskich sąsiadach.

pozdro

a takiego gówniarza, to... :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podobala Wam sie reklama w niemieckiej telewizji, kiedy niemieckim kibicom na postoju Polacy kradna auto? Bolalo wtedy? To takie samo chamskie uogolnienie jakie wlasnie Wy stosujecie wobec Rumunow. Tak samo jak nie kazdy Polak jest zlodziejem nie kazdy Rumun zebrze i kradnie. Troche szacunku dla narodu, ktory jako jeden z niewielu nie odwrocil sie od Polakow gdy nasi wielcy sojusznicy Wielka Brytania i Francja poswiecaly nas dla swojego wlasnego dobra.

 

 

Tu jest właśnie cały myk, że to Romowie rumuńskiego pochodzenia a nie Rumuni. Rumuni to mili ludzie i naprawdę na poziomie. Ze wszystkich moich klientów z europy południowej chyba najfajniejsi.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...