Skocz do zawartości

Srubokręt kątowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Orientujecie się , gdzie kupić śrubokręt kątowy ? A może ktoś zrobił sobie taki własnym przemysłem ?

 

Jak powszechnie wiadomo , do regulacji wolnych obrotów potrzebny jest śrubokręt , ale tu są cztery gaźniki , rama , brak miejsca na rękę oraz gorący silnik . Dlatego powinien być kątowy .

 

A może ktoś u siebie ustawiał wolne obroty , i stwierdził , że kręcenie śrubką , przy czterech gaźnikach niewiele zmienia prędkość obrotową , i jest to praca syzyfowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GSXF masz pokretło (śrube oporową) do korekty wolnych po lewej stronie zaraz pod poprzeczka ramy poniżej kranika ... ona porusza listwe którą spięte są wszystkie gaźniki

pozdro

Chyba że masz na myśli sruby składu mieszanki ... wtedy lepiej wyciągnąc cała baterie gaźników , co w GSXF nie jest takie trudne i skomplikowane

Edytowane przez Arkadiusxmoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak , śruby składu mieszanki ( niektóre źródła podają że to śruba ilości mieszanki ) . Mam już wstępnie ustawione , czyli dokręcone do oporu i wykręcone o 2,5 obrotu . I teraz wypadało by wyregulować kazdy gaźnik tym fikuśnym śrubokrętem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak , śruby składu mieszanki ( niektóre źródła podają że to śruba ilości mieszanki ) . Mam już wstępnie ustawione , czyli dokręcone do oporu i wykręcone o 2,5 obrotu . I teraz wypadało by wyregulować kazdy gaźnik tym fikuśnym śrubokrętem .

Coś źle zrozumiałeś. Śruba składu mieszanki powinna być ustawiona w/g manuala a regulację gaźników robi się tymi śrubami od góry.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

>>Orientujecie się , gdzie kupić śrubokręt kątowy ?

 

ja kupilem tutaj: http://www.carbtune.co.uk/c.com/bevel.html , bo taniej i szybciej (przesylka szla 3 dni koszt 1 funt ;-) ), jedyny minus to mus posiadania karty kredytowej.

 

pozdrawiam

Bandziur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odgrzebię trochę temat... Chodzi mi o śrubokręt kątowy włoskiej firmy Buzzetti click 4 example :bigrazz:

Czy mógł by się wypowiedzieć na temat tego produktu, ktoś kto miał z nim styczność albo go używa przy pracach motocyklowo mechanicznych? Jakość wykonania, czy sposób wykonania nie jest utrudniający pracę nim e.t.c...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo że ten jest wyjadacz, ale znowu swoje kosztuje niestety :/

Do warsztatu to wiadomo inwestycja zwracająca się dość szybko, ale ja potrzebuję w sumie prawie tylko na własny użytek. Oczywiście że jeśli ten Buzzetti to kupa to szkoda kasy na niego i lepiej wydać 2 x więcej i się nie frustrować przy każdej regulacji, ale z 2'nd strony tańszy nie koniecznie musi oznaczać że gorsze ;) Dlatego pytanie kieruję do posiadaczy tego włoskiego wynalazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wyżej zauważono, nie potrzebujesz tego do standardowego ustawiania. Co innego przy colortunie. Wtedy mus.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja niestety mam tak wspaniały dostęp do śrub, że jak chcę nimi pokręcić to muszę carburator'y wyciągać a to w moim przypadku jest trochę kłopotliwe. A colortune'a nie wykluczam, ale chciał bym się na początek zaopatrzyć w kątowy wkrętak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...