Skocz do zawartości

Szlif Policjanta


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co ty wiesz o dawnych czasach? Powiem ci po staropolsku - w dupie byłeś, gówno widziałeś.

Miałem okazję być na szkoleniu moto w Legionowie. Widziałem, czego uczy się policjantów i co umieją i jak jeżdżą instruktorzy. Szacun ja byk. Wielu z nas nigdy tak nie opanuje motocykla jak oni.

A że gościu się wyszlifował ... Właśnie - może piach, może olej, może mulda a może puszkarz, który nie spojrzał w lusterko.

pzdr

 

W tym akurat przypadku to wg mnie puszkarz albo piasek (oleju nie widziałem :buttrock: ) po deszczu... Bo już raczej droga wyschła po przelotnym deszczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro moto będzie w serwisie, może będę znał szczegóły co ze sprzętem.

 

Fajnie by było... Bo na oko to szlif niespecjalnie duży... Tylko był lakieru (nawet niespecjalnie głęboko...) i kufry odpadły...

Sprzęt to BMW, ciężkie, nie wiem jaki model musiałbym sprawdzić w katalogu :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było... Bo na oko to szlif niespecjalnie duży... Tylko był lakieru (nawet niespecjalnie głęboko...) i kufry odpadły...

Sprzęt to BMW, ciężkie, nie wiem jaki model musiałbym sprawdzić w katalogu :wink:

 

Zapewne bylo to BMW R1200 GT ? :icon_razz:

 

http://www.viamichelin.com/viamichelin/gbr...W-R-1200-GT.htm

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro moto będzie w serwisie, może będę znał szczegóły co ze sprzętem.

 

 

Dosyp mu cukru do baku :icon_evil:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdemu sie może zdarzyć :/

 

najgorsze to że znając specyfike tej instytucji i ubezpieczenie jakie mają na to moto, to on sam bedzie musiał pokryć szkody....

Faktycznie widać, że znasz się na rzeczy. :D

 

Wypadki zdarzają się każdemu. Nawet policjantom. Sam widziałem jak kiedyś trenowali na Bemowie. Stoją sobie w szeregu, instruktor coś mówi i nagle bach - moto leży na gmolu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morał - będą mu odciągać z pensji, a później z emerytury za naprawę tego moto :icon_mrgreen:

Maksymalnie mogą potrącić mu równowartość trzech miesięcznych wynagrodzeń.

Wszędzie dobrze, ale najlepiej w siodle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby mu potrącili pobory za całe życie, dałby sobie chłopina radę ;-). W jego fachu nie ma strachu ;-)

Kto milicję ma lub księdza w rodzie, tego bieda nie ubodzie...

 

-UFI-

Edytowane przez UFI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem ze jesli chodzi o kierowców samochodowych jak i motocyklowych to giną tylko najlepsi!

No to chcę być najch*jowszym kierowcą na świecie. :icon_mrgreen: i Wam wszystkim życzę tego samego :icon_mrgreen:

Co to za chora teoria.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby mu potrącili pobory za całe życie, dałby sobie chłopina radę ;-). W jego fachu nie ma strachu ;-)

Kto milicję ma lub księdza w rodzie, tego bieda nie ubodzie...

 

-UFI-

 

rozumiem, że piszesz z własnego doświadczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...