Skocz do zawartości

Kawasaki VN 800 - Vulcan 800 (temat zbiorczy)


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zakupiony był w Polsce (od 3 lat jest u nas zarejestrowany) sam się ździwiłem bo mało tego ,że mało zapłacił to jeszcze moto jest ubrane w sakwy, szybę, podnóżki i jeszcze kilka bajerków:-) Co do pracy silnika troszkę kuleje na wolnych obrotach na pierwszym cylindrze ale myślę,że to kwestja regulacji.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ar2r, masz rację :icon_biggrin: Dodam jeszcze do wielu zalet vn to, ze ma NIEPOWTARZALNY wygląd co sprawia iż jest od razu zauważany i wyróżniany w tłumie wszelkiej maści drag starów, royal, wild itd :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie drodzy koledzy o silniku tego sprzeciola? Podobno w vulkanach 800 jest słyszalny taki niewielki stuk w silniku, jakby kto dwiema blaszkami lekko uderzał i faktycznie tak jest i w moim. Podobnierz w vulkanach to norma, ale sam już nie wiem. Podzielcie się opinią :wink:

Co do komfortu jazdy i mocy to sami wiecie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie drodzy koledzy o silniku tego sprzeciola? Podobno w vulkanach 800 jest słyszalny taki niewielki stuk w silniku, jakby kto dwiema blaszkami lekko uderzał i faktycznie tak jest i w moim. Podobnierz w vulkanach to norma, ale sam już nie wiem.

 

Przy dobrze rozgrzanym silniku ładnie słychać pykanie zaworów, oprócz tego jest jedynie szum pod prawą pokrywą silnika. Za to wentylatora chłodnicy nie da się z niczym porównać..jak załączył się pierwszy raz myślałem że coś poleciało :eek:

 

Poszukaj filmów na youtube można porównać brzmienie silnika.

 

Wczoraj przeserwisowałem swoją maszynę. Po zmianie oleju chodzi jakby bardziej równo, ale to pewnie autoprojekcja :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vn ale classic. no chyba ze drifter. to juz prawie klasa sama w oboe - vn super sprzet przejezdzilem dwa sezony i nic - paliwo i oleje, nic wiecej.

 

No a o VN 800 A -to zapomniałem ???

Czy to raczej " alergia " na kółko z przodu???

pzdr :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie drodzy koledzy o silniku tego sprzeciola? Podobno w vulkanach 800 jest słyszalny taki niewielki stuk w silniku, jakby kto dwiema blaszkami lekko uderzał i faktycznie tak jest i w moim. Podobnierz w vulkanach to norma, ale sam już nie wiem. Podzielcie się opinią :)

Co do komfortu jazdy i mocy to sami wiecie :P

 

U mnie stuka zwlaszcza na niskich obrotach i tylko na 2 biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też na 2gim takie stukanie i oczywiście szum po lewej stronie, natomiest wentylator prawie nie słyszalny. Moto super, ale jednak zamieniłbym go na classica.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem na etapie zakupu pierwszego moto. Chcialbym kupic Kawasaki Vulcan z 1995r., ale slyszalem opinie ze jest to motor niestabilny, psikusny, awaryjny, latwo na nim o wywrotke. Chcialem zapytac szanownych forumowiczow czy to prawda? :notworthy: Z gory dzieki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem na etapie zakupu pierwszego moto. Chcialbym kupic Kawasaki Vulcan z 1995r., ale slyszalem opinie ze jest to motor niestabilny, psikusny, awaryjny, latwo na nim o wywrotke. Chcialem zapytac szanownych forumowiczow czy to prawda? :) Z gory dzieki za opinie

 

nic bardziej mylnego ... jakieś zabobony przedstawiasz :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedstawiam to co slyszalem od kolesia ktory prawde mowiac mial do sprzedania honde shadow i polecal kazdy inny tylko nie kawasaki vulcan argumentujac jak w wczesniejszym poscie moim. Jestem zupelnie zielony w tych sprawach dlatego zagadnelem no forum zeby rozwiac watpliwosci, dobrze slyszec ze to jakies zabobony :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to najwieksza konkurencja shadow'a. na forum jest duzo jezdzcow vn - ja tez nim bylem- nie moglem narzekac na prowadzenie, awaryjnosc itp itd. lalem paliwo robilem przeglady i naprzod. moja niunia byla z 97 roku i miala nakulane 40 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...