Skocz do zawartości

Kawasaki VN 800 - Vulcan 800 (temat zbiorczy)


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli moge cos doradzic co do zwiekszenia glosnosci vn, to NIC LEPSZEGO niz wyprucie oryginalnych wydechow. Ja tak wlasnie zrobilem w Dandim i owe puzony (jak ja je nazywam) grzmia pieknym basem. Nic nie regulowalem. Mozemam farta, ale moto chodzi jak szwajcerski zegarek :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem vz - walnałem sie nad Balaton i spowrotem ( ok 1200 km ) wpier.. ok 0,4 l oleju - ile wam biora

dodam ,ze moj ma na budziku 54 tys km i jest zalany 10w40 castolem ( pisze na opakowaniu ze syntetyk - nie wiem czy to mozliuwe w tej klasie lepkosci !!) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jak na razie nie wziął nic.

Zalałem półsyntetykiem castrol (dokładniejszej nazwy teraz nie pamiętam) na początku sezonu i jak na razie jest ok.

Ale czytałem, że podobno motocykle lubią podpić sobię ciut oleju ale czy to prawda przekonam się na własnej skórze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, przede wszystkim wcale nie bierze tak duzo- moim zdaniem w normie (no i czy przebieg jest prawdziwy ;) ), chociaz jak mialem do czynienia z VZ800 i kilkoma VSami, to nie braly nic...

 

Poza tym, pogadaj z wlascicielami VNow (750 i 1500) to zobaczysz, co to znaczy brac olej :)

Jak ubywa litr/1000km to sa szczesliwi :P PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, przede wszystkim wcale nie bierze tak duzo- moim zdaniem w normie (no i czy przebieg jest prawdziwy :crossy: ), chociaz jak mialem do czynienia z VZ800 i kilkoma VSami, to nie braly nic...

 

Poza tym, pogadaj z wlascicielami VNow (750 i 1500) to zobaczysz, co to znaczy brac olej :buttrock:

Jak ubywa litr/1000km to sa szczesliwi :buttrock: PZDR

 

Wlaśnie przed wczoraj gadałem z kolegą. Vulcan 1500, 0,8l/600km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...podobno niektóre motocykle biorą olej i już. Samochody z resztą też, np Toyota Corolla dizelek z 2006 roku potrafi urozmaicić sobie paliwko, i to nie mówię tutaj o jednym egzemplarzu. Mój klient we flocie ma ich kilkananaście i każda bierze....kolega mówił, że motocykle BMW też biorą..... może tak ma być ??? sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Nie , nie odpuściłem tematu, zamówiłem cały kit czyli koła pasowe i pasek + zapasowy pasek + osłona w stanach (USA bo tylko tak to wyczaiłem), więc trzeba 2-3 miechy poczekać aż to do mnie dotrze. Myślę że zostawię sobie to jako zadanie na zimę. Jasne że jak zrobię to się pochwalę ;).

Minęło kila miesięcy a tu cisza :biggrin:

Więc chciałem zapytać WWaldiego jak daleko jesteś z tą przeróbką napędu :biggrin: ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...