Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W tym dziale było już o dragach,chopperach,streetfighter'ach i innych custom'ach :biggrin: Jednak nie było nic o trajkach. Pora to zmienić :buttrock:

Dziś nabyłem drogą kupna ;) :buttrock: trajkę, na którą ''mierzyłem'' się od dłuższego czasu. Silnik od vw t2 ''powietrzak'' .... resztę widać na fotkach. Traja jest do ogólnej kosmetyki itp. póki co w trajce zostanie wymieniona skrzynia na automat. A po sezonie trajka przejdzie gruntowny remont i daaalsze modyfikacje :biggrin:

 

http://czarek-fighter.fotosik.pl/albumy/406044.html <--- foty Trike :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ładny nabytek. Dobre posunięcie że automat dałeś. Jakieś ładne tylnie lampy do tyłu, bo te akcesoryjne do przyczepki są takie fuj. Pod reflektor wałek - polecam 'drp chełmek' Co do samego reflektora co sądzisz o 3 sztukach ? Tak tylko pytam, nic nie sugeruje :P Gratuluje zakupu, niech traja wiernie służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ładny nabytek. Dobre posunięcie że automat dałeś. Jakieś ładne tylnie lampy do tyłu, bo te akcesoryjne do przyczepki są takie fuj. Pod reflektor wałek - polecam 'drp chełmek' Co do samego reflektora co sądzisz o 3 sztukach ? Tak tylko pytam, nic nie sugeruje Gratuluje zakupu, niech traja wiernie służy.

 

 

Heh, automat będzie z tego względu,że mam nie sprawną prawą ręke .

Co do zmian to jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to nie ''ruszone'' zostanie tylko siedzenie :lalag:

 

 

 

 

 

fajna trike-a fajne walce z tyłu.

Dzięki :) heh jakie tam walce, ledwo 275, :) 335 to potęga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, ale generalnie trajką się szybko nie lata :P chyba, że ma się mocny silnik. jakieś 2 tygodnie temu oglądałem pewną trajke z silnikiem od............ subaru impreza :), to musi być moc ;) do tego zajebiście piękne szerokie felgi na oponkach 335, instalacja lpg :P Wszystko zajebiście pomalowane aerografem łącznie z ramą, przodem i zbiornikiem na gaz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry patent, z tym, że sobie pomyślałem, że w ogóle nie będę tej ręki ''przyczepiał '' do kierownicy, bo to w niczym nie pomoże, a wręcz może nawet przeszkadzać w operowaniu kierą. Mój patent jest taki, że na prawą rękę w okolicy nadgarstka nakładam ''frotke'' na to skórzaną ''pieszczoche'', ale bez żadnych kolców :D, za to z metalowym kólkiem do którego przypinam ''karabińczyk'', drugi ''karabińczyk'' mam przy pasku i po prostu je spinam ze sobą.

Tak poza tym to myślę, że trajka ( z silnikiem z tyłu)jest zajebista dla jednorękich z tego względu, że przód nie jest mocno dociążony i łatwo jest operować kierownicą. Heh niestety wykminiłem to za późno, tak to bym nie robił ''gangsta sidecara'' :D Drag jest fajny, ale niestety jak dla mnie ciężko się skręca kierą, przez te cholerne rozłożenie masy.

Tak przy okazji to drag jest na sprzedaż lub zamienię na samochooy osobowy z automatyczną skrzynią biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, jak taki temat powstał to i ja sie dopiszę z moim home made.

 

http://images31.fotosik.pl/257/058575257a7257dbmed.jpg

 

Od prawie juz teraz 4 lat walka w garażu może zostać uznana za zakończoną - rejestracja jest na swoim miejscu i pozostaje tylko życzyć nam wszystkim tańszego paliwa. Do zobaczyska na drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ustaw sobie koła w pion albo /-\ bo to co widzę grozi podwinięciem gumy na zakręcie i wywrotką. Trochę zabawy z ustawieniem drążka skrętnego i po krzyku. Sam mam traje na Garbie 1600 niedawno bawiłem się z ustawieniem jej do pionu. Co do trzymania reki na rzepie to patent Globusa - tego z Tarnowa. Ma traję na automacie 1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuj z tym rzepem na kierownicy. W razie nieszczęścia zawsze rzep puści a przypinanie ręki na stałe spowoduje że będziesz się wlókł za trajką. Nie życzymy sobie takich atrakcji ale PZU, czyli strzeżonego bóg strzeże. Pozdro Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...