Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opel omega 2500 V6 na automacie

 

 

OOo no właśnie. Sam czasem myślę nad budową trajki i stwierdziłem, że ten, albo ten trzylitrowy powinny dać radę. Zastanawiałem się, żeby umieścić go z tyłu, ale na Twoim wideo widzę, że to bardzo duże serducho i chyba by się nie smieściło. Baaaaaaaaaaardzo fajne sprzęcicho masz.

Pozdrawiam

MJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój kumpel ma w trajce silnik z tyłu (2.7 v6 180km od hondy legend ) i nie marudzi . W naszym pięknym kraju śmiga też np traja z silnikiem v8 od tatry (silnik umieszczony z tyłu) i też nie ma problemu.

Także wszystko to tylko rzecz gustu i fantazji budowiczego :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tatra zaraz kojarzy sie z kamazem ale to napewno od osobowki bo takie tez były

z doswiadczenia powiem ze 200 KM wystarczy na trike w zupełności.

A silnika oplowskiego nie polecam ze wzgledu na bardzo rozbudowaną elektronikę

to dziadostwo zeby jezdzic musi miec trzy komputery podłączone!!!!!

Edytowane przez alonzoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich posiadaczy trajek. Mam ogromna prośbę, pytanie.... Poszukuje kogoś kto mógł by mi wynająć trajkę na jedne dzień. Dokładnie 2 maja 2009 żebym mógł pojechac nią do ślubu. Moja przyszła żona wymyśliła sobie zwiewną kiece i ni jak się z nią nie da jechać moim motórkiem...

Jesli jest ktoś kto był by w stanie wynajac swoje cacko na jeden dzień, ba nawet na dwie no trzy godziny prosze o kontakt. 504-091-201. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat, ale myślałem, że to pisze znajomy, gdyż ma również 2 maja ślub i jak popatrzyłem na moto, to jeździ na takim samym :P

Ale on twardziel i jedzie na dwóch kółkach :buttrock:

 

Też bym pojechał swoim ale kiecka mojej ślubnej się zupełnie do tego nie nadaje :-) O bucikach już nie wspomnę :-)

 

Co do złego trafiania. Pisze już wszedzie gdzie można i nic :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście...........................................................że NIE POŻYCZĘ. Trajka to nie ku*wa,żeby każdy na niej jeździł. Co do ślubu na motocyklu to nie widzę, przeszkód,zebyś pojechał swoją armaturą. A przyszła żonka mogłaby wbić się w nieco krótszą kiecke .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarku :-) Dla jasności szukałem trajki z tyłem od np. garbusa i kanapą z tyłu . Tak zębym ze śłubna mugł sobie klapnac a ktoś nas by zawiózł :-) Niestety moja luba za nic sobie nie dała wyperswadowac długiej sukni.... :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu pantofel :-) Cos trzeba dać żeby cos móc wziąć :-) Wymyśliłem sobie trip po europie motorkiem po ślubie więc niech sam ślub będzie choc po czesci po jej myśli :-) :icon_razz:

 

Od razu pantofel :-) Cos trzeba dać żeby cos móc wziąć :-) Wymyśliłem sobie trip po europie motorkiem po ślubie więc niech sam ślub będzie choc po czesci po jej myśli :-) :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...