Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witaj, koła tylne mają ok geometrię pod warunkiem że się na niej siedzi :icon_question: dałem bardzo miękkie sprężyny i dłuższe amorki, stąd jak stoi pusta to taki efekt. Generalnie właściwości jezdne są super jak na coś własnej konstrukcji, sam sie dziwie że tak fajnie wyszło wszystko.

 

 

Ustaw sobie koła w pion albo /-\ bo to co widzę grozi podwinięciem gumy na zakręcie i wywrotką. Trochę zabawy z ustawieniem drążka skrętnego i po krzyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mi osobiście nie podobają się trajki z w/w linku. Dla mnie traja musi być niska,krótka,szeroka, koniecznie czarna no i żeby silniczek miał trochę mocy:P

...

Tak sobie patrzyłem na trajki z zagranicy to szczerze mówiąc (pisząc), dużo im brakuje do niektórych trajek z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi Czarek, bo te w linku jak dla mnie właśnie takie są niskie i szerokie niższe to już chyba nie mogą być. A tak w nawiasie chodziło mi o frajdę z jazdy triką która została przedstawiona w linku i te hamerykańskie drogi w Polsce tak nie zawrócisz na jezdni:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, że są długie ale moze przez to bardziej wyważone. Większość trajek ma silnik z tyłu nie wiem nie jeździłem ale wydaje się że łatwo poderwać przód a przez to prowadzenie jest mniej kontrolowane. Ja również nie lubię odjechanych przodów typowych chopperów ale w motocyklach. Trajki to trochę inna beczka, może to złe porównanie ale są jak dragstery wielki silnik w lekkiej konstrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hej Czarek - lukałem Twój profil na YT i filmik pt.Dawne Czasy. Gdzie on był kręcony? Na trasie nr.56 koło Bydgoszczy? Droga w klipie bardzo podobna do "pasa startowego" na 56-tce. pzdr.

 

 

 

PS. W UK modne są potwory-trajki czyli wynalazki napędzanie silnikami V12 z Jaguara. Nie wyglądają zbyt fajnie ale na pewno się zbierają. :bigrazz:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa. Spoko. Myślałem że to 56-tka bo ten sam scenariusz - droga przez las, wyjazdówka po prawej, ostry zakręt w lewo i....ogniaa!!!! Tylko że u mnie nie ma tylu łat stąd wątpliwości miałem.

U mnie to tak wygląda:

http://www.wbv.pl/gallery.php?entry=images...kj1tmybmhoz.jpg

 

PS. Nie jesteś sam z uszkodzoną reką, 2 tyg. temu wpier***ło mi 4 palce w łańcuch, do połowy obrotu zębatki. Ni h*ja nie polatam na moto w najbliższym czasie, paluchy zeszyte, rekonstrukcja mięśni zrobiona i miesiące zamulania w domu mnie czekają. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witajcie ! Pozwolę się pochwalić swoim maleństwem . Na focie jest spakowana przed wypadem do Pragi :buttrock:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea325271366fe6ef.html

 

Popycha ją silniczek od T1

Edytowane przez kogutnatrajce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...