Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie chce pozyczyc???

To ona nie chce bezemnie nigdzie .........

:banghead: :banghead: :banghead:

Moja trike to bestia do ktorej trzeba cholernie duzo sily i wzrostu fest bo duza jest.

Ja mam prawie 190 i ledwo do kierownicy siegam. :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Posiadam trajke zbudowaną na ramie MZ TS 250. Tymczasowo, założony jest silnik WSKi 125 :bigrazz:

Miękkie zawieszenie, szeroki rozstaw tylnich kół, nowa oś i mechanizm różnicowy od Ursusa C-330. Przełożenia dają możliwość jazdy w trudnym terenie. Ale niestety muszę sprzedać ten wynalazek. Mam pytanie do znawców tematu: jaka jest rozsądna cena, za ten motor?

 

Załączam zdjęcie

 

http://img134.imageshack.us/img134/2894/zdjcie061p.jpg

 

Mój e-mail: [email protected]

 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam po przerwie

kiełkuje mi w glowie od pewnego czasu pomysł budowy trajki ale nie takiej klasycznej czoperowatej tylko cos w kierunku draga i poszukuje wszelkiego rodzaju fotek, rysunków itp. itd. aby sprecyzować wizje

docelowo planuje piec z LT 2.0 boxer, no i poszukuje sanek a najlepiej całego tyłu z garbacza. za wszelkie info dzieki serdeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam trajke zbudowaną na ramie MZ TS 250. Tymczasowo, założony jest silnik WSKi 125 bigrazz.gif

Miękkie zawieszenie, szeroki rozstaw tylnich kół, nowa oś i mechanizm różnicowy od Ursusa C-330. Przełożenia dają możliwość jazdy w trudnym terenie. Ale niestety muszę sprzedać ten wynalazek. Mam pytanie do znawców tematu: jaka jest rozsądna cena, za ten motor?

 

Załączam zdjęcie

 

http://img134.imageshack.us/img134/2894/zdjcie061p.jpg

 

Mój e-mail: [email protected]

 

Dziękuje

 

 

Co to jest?? Myślę, że jak dopłacisz komuś 100PLN i załatwisz transport to może ktoś to weźmie...

 

 

A tak lekko poza tematem.

 

Świadczę usługi malowania proszkowego w każdym kolorze RAL elementów metalowych, stalowych, aluminiowych, miedzianych o wymiarach do 4m x 2m x 1,5m...

Rogoźno Wielkopolskie (droga krajowa nr 11 - 50km od Poznania w stronę Piły)

 

[email protected]

Reszta kontaktu poprzez E-mail

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

http://www.youtube.com/watch?v=4mfpRey-AMA

 

Moja druga Trajka już śmiga.

W skrócie :1800ccm, 115 KM

tylny zawias,silnik,skrzynia z jednego katamarana - nic nie kombinowane. Silnik umieszczony centralnie - także można ostro startować i przodu nie podniesie :biggrin:

Jeszcze kilka pierdółek i jade ją rejestrować :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...