Skocz do zawartości

PYTANIE - co daje szyba w chopperze?


kochan99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Panowie spójrzcie na awatar Livgrena- ostrego przeciwnika szyby w chopperze!; - gościu schował się za szybki od zegarów i powiada , ze mu komary i wiatr niestraszne! hahahaha

Myslę, ze odpowiednio ustawiona szybka stawia mniejszy opór powietrza niz sam motocyklista , więc nie mówmy o zwiększonym spalaniu.jestem jej zwolennikiem po niedługim posiadaniu VN-a

Jesli ktoś wie gdzie mozna kupic dobrą, wysoką szybę , nawet z ochroną na rączki - proszę daj znac gdzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam w czym problem ?

 

Też nie przepadam za szybą ale mam.... w garażu. Na co dzień jeżdżę bez a gdy wymaga tego trasa lub pogoda to ją zakładam i tyle. Nie jest to wiele roboty a mam dwa w jednym.

 

Dla leniwych jest też inne rozwiązanie - dwa motocykle, jeden z szybą, drugi bez :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś wie gdzie mozna kupic dobrą, wysoką szybę , nawet z ochroną na rączki - proszę daj znac gdzie!

Pamietaj, ze szyba nie powinna byc zbyt wysoka, tzn na droge pownienes patrzec nad nia, a nie przez nia-e - kiedy jest sucho nie ma problemu, ale kiedy masz zachlapana szybe to lepiej jechac na sluch :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ustawić. Próbować. Aż do skutku.

...

I to właśnie jest ta gorsza strona :icon_eek: . Ustawiam, próbuję ale skutek jeszcze nie taki, jakiego oczekuję :biggrin: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra szyba nie jest zła. Nie doczytałem o jakim motorku piszesz.

Wyglądem się nie przejmuj, to twój motor.

Osobiście jeżdżę bez, bo średnią przelotową robię koło 100. Za to używam integrala, bo w otwartym kasku kilka much i mrówek w uszach skutecznie na chwilę obrzydziło mi jazdę.

Patrz na siebie i na wygodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ...bardzo....temat.Jaką szybkę polecilibyście do magny 500?.....(mam jakieś 182 cm długości....wzrostu znczy.... :biggrin: i może ktoś mnie wreszcie sklasyfikuje z tą moją mgną....czoper?Turystyk? sam już nie wiem :D

 

Apropo szyby.....właśnie leczę siniaka pod okiem ....od jakiegoś czmiela,bąka,czy co to tam było :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ja osobiście nie dzielę motocyklistów na tych z szybą , czy bez , tylko na wariatów i rozsądnych.Pozdr.

Porter

I w sumie można by było na tych słowach zakończyć tę dyskusję. ;) Porter ująłeś to najtrafniej,a przepychanki w stylu - lepiej z lub bez , są bez sensu bo to indywidualna sprawa każdego z NAS ,bez względu na wiek.Pozdrawiam all :) i do zobaczenia "na szlaku" ;) , i przy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra chłopy, to i ja nie dorosłem. W sobotę i niedzielę walczyłem z szybą ... a dziś po 11-stu kilometrach BARDZO SZYBKO ją zdjąłem. :icon_mrgreen:

Chyba mam za krótką, bo i owszem na klatę nic "nie daje", za to czapki, to o mało mi nie zwiało. Dobrze, że na pasku była... ale jak się jeździ Marauderem a nie Desperado, to pozycja orzeszka powinna być na czerepku, a nie jak sombrerro na pleckach :wink:

A z koleji wyższa szybka przerobi mi cruisera w lambrette :icon_mrgreen:

Więc nie pozostaje mi nic innego, jak nadal trzymać fason i opowiadać się po stronie "twrdzieli" :biggrin: ...

A po za tym idzie lato :cool:

I NIE KŁUĆTA SIĘCHŁOPY!!!! :flesje:

Pik ma rację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba szybą ale nie mieszajcie pojęć. Kto chce jeździ z szybą, kto nie chce jeździ bez. Jak ktoś nie wie co to jest chopper to niech nie pisze głupot. Forum jest po to, żeby się uczyć a nie zaśmiecać. Pare osób stąd powinno zajrzeć chociaż do Wikipedii skoro nie wiedzą....

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...