Skocz do zawartości

PYTANIE - co daje szyba w chopperze?


kochan99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co daje szyba w czopku? i 13 stron na ten temat :banghead: Chyba zaloze temat ile jest 2x2 ??? Ciekawe ile stron bedzie? :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

PS: Żeby nie bylo, ze nic na temat nie napisalem to napisze: nie zakladam szyby z premedytacja bo chce wolniej jezdzic. Z szyba czlowiek sie zapomina i nie czuje wiatru, łatwo znowu myslec ze sie wolno jedzie jak na zegarku juz 200. Ja juz sie tak nie spiesze, po wypadku juz mniej :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wyrażenie chopper z dodatkami można uznać za oksymoron. Choppery wzięły się właśnie z obierania motocykli, odcinania części błotników. I w tym urok choppera. Więc moje motocykle będą bez szyby (no chyba, że kiedyś najdzie mnie na cruisera).

 

Ale to indywidualna sprawa i nie da się arbitralnie osądzić czy pasuje. Najważniejsze, żeby jeżdżącemu się podobało, bo o to w tym chodzi. W końcu to sprzęt do dawania radości z jazdy w swoim stylu, a nie eksponat do chwalenia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad założeniem.Nie interesuje mnie wygląd moto czy lans ale praktyczne podejście i teraz ciut mam namieszane .Jednak kupię założę i najwyżej zdejmę .

Moje moto kupiłem z szybą a potem zdjąłem.Ale za dużo komarów mi się pchało w gębę :icon_mrgreen: więc znowu założyłem i teraz mam moto z szybą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W gorace dni szyba moze służyc jako patelnia do robienia jajecznicy, to doskonały powód zeby ja mieć.

I tu właśnie chyba brak zrozumienia dla tematu. Pozwolisz, że przytoczę opinię jednego z kolegów o tym, że przy lataniu dookoła komina szyba jest niepotrzebna.

Jak pokonujesz właśnie takie trasy, to szyba może faktycznie służyć Ci do robienia jajecznicy (chociaż mam trochę znajomych w Radomiu i nie zapoznali mnie jakoś z tą -chyba miejscową- tradycją.)

Jeśli pojeździsz sobie dużo w różnych warunkach (również bez postoju "bo pada"), to zmienisz zdanie, nie mówiąc już o jeździe nocą bez szyby i potem czyszczenia pozostałości po owadach z ubrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak dobrze, ze mi wytłumaczyłeś. Od lat zastanawiałem się do czego może służyć ten kawałek plastiku i nie mogłem dojść. Gubię się przy tak skomplikowanych zagadnieniach bo wymagają one ogromnej inteligencji. Jeździłem z tym w nocy, w dzień, w deszcz, śnieg i bez tego albo z owiewka, w fujarze miałem nawet elektrycznie regulowana i ni kuta nie wiedziałem do czego to służy. Bardzo ci dziękuje kolego za wyczerpujące wyjaśnienie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak dobrze, ze mi wytłumaczyłeś. Od lat zastanawiałem się do czego może służyć ten kawałek plastiku i nie mogłem dojść. Gubię się przy tak skomplikowanych zagadnieniach bo wymagają one ogromnej inteligencji. Jeździłem z tym w nocy, w dzień, w deszcz, śnieg i bez tego albo z owiewka, w fujarze miałem nawet elektrycznie regulowana i ni kuta nie wiedziałem do czego to służy. Bardzo ci dziękuje kolego za wyczerpujące wyjaśnienie. ;)

Polecam się na przyszłość w przypadku podobnych "dylematów" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...