Skocz do zawartości

PYTANIE - co daje szyba w chopperze?


kochan99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 wszystkim

to i ja dorzuce swoje pięć groszy.

jeżdże bez szyby. powiem Wam że lubie ten wiatr, kamienie, kurz i robale. A swoją drogą gdy nie jeździłem jeszcze motocyklem nie wiedziałem że krople deszczu są takie ostre, oj piecze pysk jak cholera.

to są minusy.

 

plusy- wiatr nie wieje, kamienie i robale zostają na szybie , deszcz nie szczypie w pyska. tak myślę przynajmniej, dla mnie to narazie teoria:))

 

i myślę tez sobie że nie ma co tworzyć podziałów na tych co "z" i na tych co "bez".

dla wszystkich szerokości.

pozdro

szymbor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie moge zalozyc ze jak przejedziesz sie z szyba to juz jej nie zdejmiesz

chyba ze lubisz jezdzic z predkosciami nie przekraczajacymi 80km/h to wtedy szyba rzeczywiscie az tak ci nie pomoze

6 stan

prędkość moja jest trochę większa niż 80, nie ma problemu jechać 120, powyżej zgodze się to jest już troche walka ale daje radę, zresztą u mnie z racji posiadanego sprzęta ograniczenia co do prędkości są oczywiste. chociaż jak będę miał coś większego np. wildka i będę nie miał w nim szyby to mimo że sprzęt potwór też będą ograniczenia prędkości, praw fizyki nie oszukam.

może masz rację z tym, że jak bym założył szybę już bym jej nie zdjął, ale narazie nie będę tego próbował :icon_question:

sorry za chaos w wypowiedzi mej ale wróciłem z grillowania :flesje:

szerokości

pozdrawiam

szymbor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...qrka, no nie dam sobie powiedzieć - chopperek bez szyby jest ładniejszy... Do śmigania po mieście można pokusić się nie zakładać szybki... Ale na trasie - nikt mi nie powie, że jest niepotrzebna. Śmigam troszkę poza miastem (tak, żeby się przejechać), szyba jest mega potrzebna... Dobra, jeśli jedziesz 80-tką, to nie zakładaj, ale w razie dokręcenia manetki, deszczu i robactwa - to dzięki... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ciebie belgu, cus ugryzlo ???? :icon_question:

Sa pytania to i padaja odpowiedzi a nie tylko a, b i c ....

Wypowiadaja sie tu osoby ktore na dany temat moga cos wniesc a osoba ktora bedzie chciala jezdzic z szyba badz to bez szyby, mam nadzieje, skorzysta z uwag tu napisnych i postapi jak bedzie chciala :icon_twisted:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam

cruiser z szyba okej moze byc nawet wskazane

ale chopper ????

sama nazwa mówi ze jej byc nie powinno

czopek to czopek

popatrzcie na czopki z easy rider

zadnych szyb zadnych gmoli to jest to

tak na marginesie nie mam gmoli nie mam szyby

mam za to 18 stopni na połkach :biggrin:

a zapewniam ze jezdze w trasie i to sporo bo na miasto nie chce mi sie sprzeta wyciagac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 120 postow na temat, ktory ma 3 opcje... ech

 

Co daje szyba?

A. wygode i wyglad,

B. wygode,

C. nic nie daje.

 

Moze juz koniec walenia kotka za pomoca mlotka?

 

a. wygląd? chyba, że jeździsz na psie i chcesz go sztucznie powiększyć...

b. wygodę? jak lubisz żagle to zostań żeglarzem ...

c. ... i tutaj masz chłopie rację ...

 

a kot jest mój, i będę go walił kiedy będę chciał ... :biggrin:

 

aha, i rozluźnij krawat, bo widać, że Cię trochę ciśnie :flesje:

Edytowane przez hary kapuchan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyn kotem to Ci sie tylko tak zdaje.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...