Skocz do zawartości

Jazda na jednym kole, jak dać na koło


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie było,tak gumował tym Rocketem że aż urwał rejestrację ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to daje wam tu trochę zimowego stuntu

 

 

jaki filmik z wyjazdu do lionu

 

to nie ten sam, na filmiku jeździ Kyle Woods, legendarny amerykański stunter, a na drugim Kevin Carmichael- wyspiarz sponsorowany przez Triumpha

i trzeba powiedzieć że ten motor był jego on normalnie porusza się nim po Irlandii

Edytowane przez ponczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Mi się raz udało elefantem. Siadłem na końcu siedzenia, nogi na stopki pasażera, rozpędziłem się troche, puściłem, później dodałem gaz. Nie spodziewałem się takiego szaleństwa jak na 1 raz.. Ładnie tak ciągnęła równo. Bardziej to tak z ciekawości sprawdziłem. 1 i ostatni raz, bo po tej głupocie zaświeciła mi się kontrolka od oleju. :icon_eek: :-P na szczęście zaraz zgasła.. :flesje:

Pisz jeśli potrzebujesz czegoś do Cagivy Elefant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wszystko fajnie (mam f4i sport) jako tako wyczułem na jakich obrotach sie podnosi maszynka, tylko ciężko mi przełamać te granice jak już jestem w pionie to puszczam manete, wiecie o co chodzi.... :/ na takiej niższej szybkiej gumie to trzymam do konca odkręconą....

 

Już wczoraj podnisłem ją do pionu zacząłem falować manetką ale jednak poczułem to uczucie pionu, maneta szybko na dół :/...

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ... poćwiczysz trochę to i wprawy i wyczucia nabierzesz. Ja miałem tak że wydawało mi się już w pionie lece a to ledwo 45st było. Tak to jest jak się na siedząco gumuje. Niech ktos Ci zdjęcie zrobi albo Cie sfilmuje to zobaczysz jak dużo Ci jeszcze do pionu brakuje. Nitk się z tym nie urodził ... trzeba wszystko wyćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...