Skocz do zawartości

Jazda na jednym kole, jak dać na koło


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niedawno probowałem na XT podrzucac do pionu troche, bo jak widze kumpla co wolne gumy na swoim psie robi to mi głupio tak bezczynnie stac z boku :biggrin:

Na razie z 1 z gazu to robiłem i nie ma zadnego problemu. Niestety 1 szybko sie konczy. Problem pojawia sie przy podrywaniu z 2 biegu. Albo cos zle robie, albo to moto nie pojdzie na 2 ze sprzegła, nie wiem. Na razie tylko na siedzaco probowałem, z racji tego, ze lepiej czuje te moto jak siedze niz jak stoje na tylnych stopkach.

Mam fabryczne zebatki, wydaje mi sie ze sa troche za długie zeby go z 2 stawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego mtx 80 r2 stawiam bez problemu z gazu na 1 biegu na 2 tez daje rade tylko trzeba go poderwac przy 4-5tys obrotow na 2 udaje mi sie czasami przejechac ze 200m na stojaco na siedzaco ucze sie ze strzalu z sprzegla na razie na jedynie ale ze z 50m czasami sie uda smignac;) moze i wiecej, dzisiaj dorabiam stelaz do tylu zeby nie starcic kolejny raz lampki:P i bede sie uczyl stawiac moto na tylnym hamulcu;)

 

pozdr i sukcesow zycze,

 

 

 

 

HONDA mtx 80 r2 tez smiga niezle na kole:D :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawanie na koło z pewnością nie jest niczym super łatwym, ale jak lądować?

 

Jak się ustrzec uszkodzenia motocykla:

Otóż znam dwa przypadki pęknięcia ramy w dwóch w miarę nowych motocyklach (i nie są to Kawasaki bo Yamaha z 2008 roku i Honda z 4).

 

Przy lądowaniu pękła rama w okolicach główki ramy, oczywiście właściciele je pospawali, z tym, że zostało to zrobione w profesjonalnych zakładach, które dały na to gwarancję (ponoć).

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...