Skocz do zawartości

Hyosung vs Suzuki


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Ostatnio bylem w BolDorze w warszawie i widzialem ze stoja dwie nowki sztuki Hyosung Comet 350

 

http://www.motorbikes.be/models.asp?id=2677

 

Wlasnie, tylko nie moge znalezc nigdzie modelu z silnikeim 350 a wydaje mi sie, jestem na 99.9% przekonany, ze w salonie takie wlasnie staly. Ale mniejsza z tym. Cena jaka wystawili, to jest 15,500zl, chyba jest deczko nietrafiona biorac pod uwage ze obecnie Suzuki GS500E mozna kupic za ciut powyzej 16.000zl

W kazdym raznie motorek robi pozytywne wrazenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze

Wlasnie dzis sie na tym zastanawialem jak przegladalem swiat motocykli.Nie wiem czy zauwazyliscie ale na jednej stronie jest duza reklama suzi gs a na stronie obok tego drugiego. Ja bym bral suczke 8) .Za te piniądze rewelacja

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

na targach w Berlinie wystawili sie koreańczycy z kilkoma modelami... wykonanie na oko dość solidne a i na papierze całkiem ładnie się w danych prezentują... ciekawe jak z trwałością i jakością materiałów. ogólnie ciekawa konkurencja dla japońców z najniższych półek... na odpowiedniku SV650 nawet zasiadłem i powiem wam że wypadł dobrze w porównaniu z Suzi... nawet nieco lepiej ze wzgledu na sztywniejsze zawieszenie no i Upside down. Wg mnie zawieszenie oryginalne w SV jest nieco za miękkie... pożyjemy zobaczymy bo sadzę że powinno sie to sprzedawać na naszym rynku podobnie jak swego czasu Daewoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie W Berlinie Koreańczycy mieli całkiem, całkiem stoisko. Do motorków podszedłem z rezerwą, ale tak jak hiszpan napisał, w pierwszym kontakcie dają dość przyjemne wrażenie (ciekawe jeszcze jak to jeździ?).

Aha, wśród makulatury, którą tam zebrałem do przejrzenia jest Test Katalog RM z 2002r. Hyosung Comet ma w nim (patrząc po gwiazdkach) wynik nie gorszy, a może nawet trochę lepszy niż GS 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, tylko nie moge znalezc nigdzie modelu z silnikeim 350 a wydaje mi sie, jestem na 99.9% przekonany, ze w salonie takie wlasnie staly. Ale mniejsza z tym. Cena jaka wystawili, to jest 15,500zl, chyba jest deczko nietrafiona biorac pod uwage ze obecnie Suzuki GS500E mozna kupic za ciut powyzej 16.000zl

W kazdym raznie motorek robi pozytywne wrazenie.

Hyosung robi Cometa 125, 250, 650. Nie ma wersji 350. Oglądałem to urządzenie z bliska i mam niezbyt dobrą opinię o jakości wykonania. Spawy ramy są nierówne, pasowanie niektórych części raczej niechlujne, lakier położony niedbale. Dobiło mnie pozostawienie mocowań drugiej tarczy hamulcowej (wersja 250 ma jedną) na ladze. Natomiast cena 15.500 zeta nie jest wygórowana. Za te pieniądze można kupić co najwyżej "125" (mówię o nówkach). GS 500 E kosztuje bliżej 20 tys zeta (chyba, że jest jakiś upust za rocznik). Silnik "250" Hyosunga ma opinię niezawodnego i mocnego jak na 250 ccm. Wynik w granicach 30 KM osiąga tylko Kawa 252 EL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...