Skocz do zawartości

ognisko na kabatach


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dojechalem i ja. Wprawdzie organizatorka zostala dzisiaj wessana w zakrzywienie czasoprzestrzeni i miala lekki poslizg to suma sumarum wszystko dobrze sie skonczylo na ognisku gdzie jak zwykle mozna bylo porozmawiac o przyziemnych sprawach kielbaskowo - bulkowych, postrzelac z bata i ewentualnie jak ci nieliczni niezmotoryzowani szczesliwcy "zapic ryja". Wracalo sie fajnie, siejac postrach i zgorszenie. Pozdrawiam wszystkich i do nastepnego razu :)

 

PS: A i zauwazylem przy okazji, ze jazda noca bez blach powoduje, ze zwlaszcza kierowcom Audi jak sie ich mija wlacza sie jakis "tryb testosteron" - ciekawe skad to sie bierze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie organizatorka zostala dzisiaj wessana w zakrzywienie czasoprzestrzeni i miala lekki poslizg

oj tam. półtorej godziny to jeszcze nie spóźnienie :)

 

mimo braku piwa i tak miło było spotkac startych i poznac nowych forumowiczów :biggrin:

 

no izeskrobywanie szronu z kasku i motocykla przed jazdą-bezcenne :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam. półtorej godziny to jeszcze nie spóźnienie ;)

 

Ach te kobitki .............. :notworthy:

15 minut jeszcze mozna wybaczyc ale 1,5 godziny !!!!!

Cos Ty Aska robila ???

No bostwo sie robic nie musisz ( bo juz jestes :icon_razz: ) wiec skad ten "lekki poslizg kontrolowany" :D

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja za pozno zobaczylem temat :notworthy: nie bylo mnie pare dni na forum a juz sie objadaja kielbasami :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wy jestescei The kiełbasowyjadacze....albo the piwożłopacze :notworthy:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...