Skocz do zawartości

ognisko na kabatach


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O, jaki relatywizm moralny! Jeździj 50 albo nie głosuj w sprawie ognisk :icon_question:

Coz mam wrazenie ze pojecie relaztywizmu nie jest Ci do konca znane - tak w woli edukacji lub przypomnienia:

 

Relatywizm to pogląd filozoficzny, wedle którego prawdziwość wypowiedzi można oceniać wyłącznie w kontekście systemu w którym są one wypowiadane. Tym samym relatywizm stwierdza, że nie istnieją zdania niosące absolutną treść, których ocena byłaby identyczna i niezależna od jej kontekstu. Prawdziwość dowolnego sądu zależy od przyjętych założeń, poglądów czy podstaw kulturowych.

Relatywizm głosi, że wartości i związane z nimi normy i oceny mają charakter względny, zmieniają się w czasie, są zależne od miejsca, i od oceniającego. Szczególną odmianą relatywizmu jest indywidualizm gdzie przywiązuję się dużą wagę do cech jednostkowych.

 

pozdrawiam,

 

Co do ognisk idea sluszna i ja popieram a co do miejsca to na pewno da sie to zorganizowac tak zaby bylo dobrze

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko widzisz. na kabaty jeździ metro, a ogniska są zazwyczaj mocno alkoholowe i wtedy pciungi bardzo ulatwiają dotarcie do domu :wink:

 

Do przystanku kolejki, która chodzi na dworzec gdański jest 200m a z stamtąd jest metro :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieciaki jak już chcecie to mam propozycje.

W lesie kabackim koło powsina jest polana i są wydzielone miejsca na ogniska sa tam zadaszone wiaty, drewno bardzo często też jest przygotowane, są ławki i stoły.

Kawałek trzeba iść od Tesco ale chyba warto, wiem że wjeżdzali tam samochodami chyba od strony powsina wiec moze i zmotoryzowani tez by mogli podjechać .

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieciaki jak już chcecie to mam propozycje.

W lesie kabackim koło powsina jest polana i są wydzielone miejsca na ogniska sa tam zadaszone wiaty, drewno bardzo często też jest przygotowane, są ławki i stoły.

Kawałek trzeba iść od Tesco ale chyba warto, wiem że wjeżdzali tam samochodami chyba od strony powsina wiec moze i zmotoryzowani tez by mogli podjechać .

Listek? a myślisz, że o czym my dyskutowaliśmy? :biggrin:

 

to że samochodami tam wjeżdżali, to nie oznacza, że można to robić. gdyż albowiem nie można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieciaki jak już chcecie to mam propozycje.

W lesie kabackim koło powsina jest polana i są wydzielone miejsca na ogniska sa tam zadaszone wiaty, drewno bardzo często też jest przygotowane, są ławki i stoły.

Kawałek trzeba iść od Tesco ale chyba warto, wiem że wjeżdzali tam samochodami chyba od strony powsina wiec moze i zmotoryzowani tez by mogli podjechać.

Listek... owszem drewno jest ale najczesciej starczy tylko na piatek. W soboty juz sie biegalo do lasu.

Chetnych na ogniska tam wiecej niz jest miejsca... wiaty zasyfione robalami i zatechle.

Wpierdol mozna dostac bo rozny element sie tam kreci... bylem wielokrotnie i 2x byl dym (i to nie z ogniska).

 

I inne ssaki leśne. :D

tirowki?? :)

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listek... owszem drewno jest ale najczesciej starczy tylko na piatek. W soboty juz sie biegalo do lasu.

Chetnych na ogniska tam wiecej niz jest miejsca... wiaty zasyfione robalami i zatechle.

Wpierdol mozna dostac bo rozny element sie tam kreci... bylem wielokrotnie i 2x byl dym (i to nie z ogniska).

 

o maj gad a Wy dalej swoje... z G3d ogniskujemy w powsinie od kilku lat, ANI RAZU nie bylo zadymy, wiaty sa w bardzo dobrym i zadbanym stanie, sa stoly i siedziska, a w sezonie drewno na opal jest zworzone 2 razy dziennie...

z brakiem miejsca moze ze 2 razy mielismy problem.. ale jest na to rozwiazanie - spotykamy sie o 11, o 12 wymarsz (po zakupach), docieramy na miejsce kolo 12.30 i bawimy sie caly dzien i niema zadnego problemu z miejscem :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz mam wrazenie ze pojecie relaztywizmu nie jest Ci do konca znane - tak w woli edukacji lub przypomnienia:

 

Relatywizm to pogląd filozoficzny, wedle którego prawdziwość wypowiedzi można oceniać wyłącznie w kontekście systemu w którym są one wypowiadane. Tym samym relatywizm stwierdza, że nie istnieją zdania niosące absolutną treść, których ocena byłaby identyczna i niezależna od jej kontekstu. Prawdziwość dowolnego sądu zależy od przyjętych założeń, poglądów czy podstaw kulturowych.

Relatywizm głosi, że wartości i związane z nimi normy i oceny mają charakter względny, zmieniają się w czasie, są zależne od miejsca, i od oceniającego. Szczególną odmianą relatywizmu jest indywidualizm gdzie przywiązuję się dużą wagę do cech jednostkowych.

 

pozdrawiam,

 

Co do ognisk idea sluszna i ja popieram a co do miejsca to na pewno da sie to zorganizowac tak zaby bylo dobrze

EOT

 

Pisze się gwoli. A widać że nie zrozumiałeś mojego posta. Prezentujesz pogląd wg którego należy żyć zgodnie z przepisami prawa, element odnoszący się do relatywizmu moralnego, który jak podałeś twierdzi że nie ma stałych norm a mają one względny charakter. Twoja norma dotycząca ochrony przyrody :evil: wg mnie też jest względna, za to założenie jakie przyjąłeś powołując się na niezgodność z prawem już nie - więc bądź też konsekwentny i jeździj przepisowo motocyklem.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wpierdol mozna dostac bo rozny element sie tam kreci... bylem wielokrotnie i 2x byl dym (i to nie z ogniska).

 

 

Na litość boską...

Koledzy i koleżanki motocykliści... odkąd pamiętam to NAS się bano a nie my!! :smile:

 

"Metroseksualność" dominuje, czy jak?!?

Rozumiałbym, gdyby to Aśka miała obawy, ale kilku chłopa... ech... zbliża się Armagedon...

 

choć osobiście też wolę jakieś zaciszne miejsca z dala od "obcych" :evil:

Edytowane przez AZAEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na litość boską...

Koledzy i koleżanki motocykliści... odkąd pamiętam to NAS się bano a nie my!! :icon_eek:

 

"Metroseksualność" dominuje, czy jak?!?

Rozumiałbym, gdyby to Aśka miała obawy, ale kilku chłopa... ech... zbliża się Armagedon...

 

choć osobiście też wolę jakieś zaciszne miejsca z dala od "obcych" :smile:

 

Starość nie radość gerg.gif prędzej Aśka by pokazała huliganom gdzie raki zimują, niż my z przewianymi kośćmi :icon_razz: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mięczaki, no normalnie mięczaki :) jJa sie wychowałem w tych rejonach i jakoś nigdy nic złego mnie nie spotkało w trakcie np. picia pod Mostem, czy pod Sklepem, czy nad Smrudką, czy w Powsinie, czy na Stokłosach czy na Kabatach, weźcie sie wyluzujcie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu wiaty nie są w takim złym stanie.

A jeśli chodzi o miejsce to cos zawsze się wykręci.

No moze nie jestem moderatorem ale za to błysk w oku mam i czasem uczesany jestem.

Jeśli chodzi o wjazd to wydaje mi się że jest taka mozliwość tylko nie przez powsin tylko od strony lasu ale nie od strony ursynowa tylko z dołu od wilanowa.

Głowy nie dam ale poszukam jak mi się będzie nudziło, może jakiegoś leśnego ssssssaka spotkam he he

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...