Skocz do zawartości

ognisko na kabatach


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, z tymi waszymi ustawkami - w weekend ma byc jakas chora pogoda ktora zacheca raczej do lezenia pod kocem a nie szlajania sie po lesie, ale zobaczymy moze uda sie Was namowic na jakas knajpe zamiast ognisko przy wiatrach, deszczu i Bog raczy wiedziec przy czym jeszcze:)

w związku z tym proponuję tak czy inaczej spotkac się o 17 pod tesco, a jesli będzie pogoda do dupy, to nas Mariani zaprowadzi do jakiejś miłej knajpki :wink: a jak nie będzie miał pomysłu na kanjpkę, to zrobimy imprezke u niego ;)

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka cie oklep mój drogi, ja mam dwójke dzieci jeszcze ................. a Belgu? Belgu narazie udaje porządnego :D

a może my o czymś nie wiemy? może Belgu ma jakis powód, żeby tak ciągle na te obiadki do teściów latać i w ogóle :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....................hmmm..........................no właśnie, od jakiegoś czasu zawsze mu godzina nie pasuje, a to musi o którejś tam być gdzieś tam itd. ..................................zastanówmy sie nad tym problemem...................hmmm....................... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka cie oklep mój drogi, ja mam dwójke dzieci jeszcze ................. a Belgu? Belgu narazie udaje porządnego :crossy:

Widzisz Klaudio... ja poprostu mam ochote a Ty musisz byc w chacie :D

Taka miedzy nami roznica a nie kwestia dzieci... ;)

 

.....................hmmm..........................no właśnie, od jakiegoś czasu zawsze mu godzina nie pasuje, a to musi o którejś tam być gdzieś tam itd. ..................................zastanówmy sie nad tym problemem...................hmmm....................... :icon_mrgreen:

bardzo prosiem sie od mojej osoby odpierniczyc * :biggrin:

 

A tak wogole to poprostu chce uszanowac moja 2ga polowke i poswiecic jej i tylko jej troche czasu.

A potem mozemy ewentualnie (w zaleznosci od pogody) podjechac na ognisko...

Troche ten 8.03 na ognisko taka sobie data jest...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Klaudio... ja poprostu mam ochote a Ty musisz byc w chacie :D

Taka miedzy nami roznica a nie kwestia dzieci... :biggrin:

bardzo prosiem sie od mojej osoby odpierniczyc * :icon_mrgreen:

 

A tak wogole to poprostu chce uszanowac moja 2ga polowke i poswiecic jej i tylko jej troche czasu.

A potem mozemy ewentualnie (w zaleznosci od pogody) podjechac na ognisko...

Troche ten 8.03 na ognisko taka sobie data jest...

Belgu, wiadomo że teraz jesteś na etapie zauroczenia, przejdzie ci buhahahahahahahahahahahahahah :crossy:

 

Różnica jest taka że ja nic nie muszem, ja robie to na co mam ochote, jeżeli gdzieś mnie nie ma to widocznie wole w domu posiedzieć lub gdzie indziej pójść ;)

 

W kwestii dzieci sie nie odzywaj, bo sie nie znasz :lapad: hi hi hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Różnica jest taka że ja nic nie muszem, ja robie to na co mam ochote (...)

 

 

nawet jesli jest to pilnowanie kaloryfera :rolleyes:

 

Belgu, żeby się z Ciebie zaraz człowiek widmo nie zrobił ;) , a kobiecie możesz poświęcić czas na ognisku, na przykład pojazująć jej jak się zbiera chrust :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu, żeby się z Ciebie zaraz człowiek widmo nie zrobił :biggrin: , a kobiecie możesz poświęcić czas na ognisku, na przykład pojazująć jej jak się zbiera chrust :rolleyes:

Albo jak sie robi Jaskółke po 0.7 Litra Wyborowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Belgu... masz przechlapane :D

 

a co do daty-jak dla mnie jest akurat! jako kobita i organizatorka, właśnie tak mam ochote spędzic dzień kobiet, więc wiesz... :P

 

chyba listkowej :buttrock:

 

tudzież szkoła łapania zajęcy w wysokiej trawie :D "na Mariolkę" :bigrazz:

w zaistniałej sytuacji robienie czegokolwiek "na Mariolkę" chyba nie jest najlepszym pomysłem ;)

 

 

 

a mi sie chce spać :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...