Skocz do zawartości

ognisko na kabatach


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a może my o czymś nie wiemy? może Belgu ma jakis powód, żeby tak ciągle na te obiadki do teściów latać i w ogóle :>

Choćby taki - dziś jest Dzień Teściowej :crossy:

 

Dobrze, że nie mam jeszcze kogo pozdrawiać :icon_biggrin:

R.

 

P.S.

"...teściowo, Ty stary rowerze...." :)

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako kobita i organizatorka, właśnie tak mam ochote spędzic dzień kobiet... :icon_razz:

No to hopaki macie nazbierać dużo chrustu i badyli dla Aśki i ode mnie też... :icon_mrgreen:

Edytowane przez zappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to hopaki macie nazbierać dużo chrustu i badyli dla Aśki i ode mnie też... :icon_razz:

 

 

postawisz flache na twarz nazbieramy i badyli od ciebie :clap: a co!

 

Generalnie pogoda sie zapowiada coraz lepsza, nawet 12 stopni w ciągu dnia i szansa na deszcz co raz mniejsza.

 

Mariani, na wszelakij słuczaj jednak posprzątaj w mieszkaniu i wymyj psa i kota :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzadek u mnie jest zawsze. Pis bedzie przygotowany - uczesany i wybiegany zeby nie przeszkadal a kot ma areszt i zostal u rodzicow wiec jest spokoj:)

A gdzie Ty Marcin takie prognozy dorwales bo gdzie nie patrze to lipa - chyba patrzysz maj:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzadek u mnie jest zawsze. Pis bedzie przygotowany - uczesany i wybiegany zeby nie przeszkadal a kot ma areszt i zostal u rodzicow wiec jest spokoj:)

A gdzie Ty Marcin takie prognozy dorwales bo gdzie nie patrze to lipa - chyba patrzysz maj:))))

 

 

nie męcz za mocno psa, bo musi się przydać w dobrej kondycji :icon_rolleyes: . Suczka o ile pamiętam ?

 

lepsze z grilla :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postawisz flache na twarz nazbieramy i badyli od ciebie :biggrin: a co!

Na twarz to nie potrafię stawiać - nie ćwiczyłem :clap: ale muszę szybciej znaleźć okazję bo juz od Wigilii (forumowej rzecz jasna) trzymam kilka - co to nie poszły i zaczynam mieć powoli obawy o ich termin przydatności... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twarz to nie potrafię stawiać - nie ćwiczyłem :clap: ale muszę szybciej znaleźć okazję bo juz od Wigilii (forumowej rzecz jasna) trzymam kilka - co to nie poszły i zaczynam mieć powoli obawy o ich termin przydatności... :biggrin:

czyli juz wiemy u kogo następna imprezka :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli juz wiemy u kogo następna imprezka :icon_rolleyes:

Chętnie, ale muszę chronić rodzinę przed waszym zepsuciem :biggrin: a czytając posty powyżej to obawiam się zwłaszcza o królika... :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...