Skocz do zawartości

Blokada w Rieju spike X


Rieju#spike x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe na "chybił trafił" nie wole wiedziec gdzie i co Bo tak to potne cały tłumik i co hehe:P:P :biggrin:

Wiem że kumplowi w tej dt co ma to w tubie wycinali na ok środku taką blokade spalin i spawali mu to w serwisie. Tego nie wyciągniesz bez cięcia jeśli chodzi o tą blokadę. :biggrin: Dryndnij do serwisu Yamahy i spytaj sie o te blokady w wydechu bo mają te same tuby i silniki.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Mam pytanie jeszcze jedno do tłumika,zdjąłem Ta zwęzke :Motro chodzi Pieknie a na koło daje Jeszcze lepiej Jest Zaje..... tylko Czy przez te zdjęcie tej zwęzki Silnik nie padnie szybko:nie żarznie sie" CZy nalezy coś zrobić jeszcze wyregilowac aby nie doszło do tego? Aha Dziękuje za uzyskanie Firmy która zajmuje się Rieju :biggrin: Zadzwonie może pomogę tylko ze oni nie sprowadzaja tego modelu tylko straszy typ Ale to chyba bedze to samo:)POzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj przyjacielu :

Motorower który masz spełnia wymogi dopuszczenia do ruchu w naszym kraju i wnerwić Cię powinno tylko to że rodzice Cię tak późno zrobili.

Na potrzeby austriackiej homologacji silnik nie jest nigdzie dławiony aby nie przejechała Ci po plecach ciężarówka na światłach i ma tylko 3 biegi.

Można przywrócić stan taki jak np. w Hiszpanii tylko to jest związane z kosztami bo trzeba rozebrać silnik i dokupić kilka części.

Dorośnij najpierw i zrób motocyklowe prawo jazdy.

Nie słuchaj nawiedzonych opowieści bajkopisarzy o zwężkach i przeróbkach bo zniszczysz sobie silnik.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to jezli wiesz jakie czesci trzeba dokupić to słucham... Bo zalezy mi na tym aby motor miał 6 biegów bo ma tyle orginalnie...... W tym silniku A to że tam czy ugdzie śa takie przpepisy to mi tam ............. A po drugie jeżdzi sie z głowa i czasami trzeba miec czym przycisnac aby miec przyjemnośc z jazdy .... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo to kto Ci powiedział że Ja nim będe jeżdził co? Prawo jazdy robie za 2 mieśiace I nie potrzebuje jakiegos pouczania z twojej strony Nie po to pisałem ten post aby ktos taki jak ty Wygadywał mi o Prawach u ruchu drogowym w Polsce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( No 10tys i tłok Tylko oby to tylko tyle było hehexD Tylko boje się troche żeby ten silnik cały sie nie rosypał hehe :PA Tak wracając to Pierwszeego pytania Z tymi biegami Nikt nic takiego nigdy nie robił??Jesli tak to niech napisze jak:P Bede wdzięczny :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to zachowujesz sie bardzo chamsko w stosunki do Pana Piotra, starszym okazuje sie szacunek, a nie pisze z wyrzutami. musialbym przejrzec dokladnie schemat tego silnika ale podejrzewam ze wodzik masz wyjety albo walek od reszty biegow? pozatym dysza powinna byc 85-90, zebatki 13x53, wyciete zwezki z wydechu i zdjety dopalacz spalin z filtra :icon_mrgreen: , byc moze tez modul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz wiem dlaczego te forum nazywaja preclowo... :D

 

A Ty popierasz publicznie łamanie przepisów ?

Chciałbyś aby taki pseudo motocyklista bez prawa jazdy wjechał Ci na garba przy 100kmh ?

Zapisz si do anarchistów i pobaw się z nimi a daruj sobie publiczne forum.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jak nie masz wiedzy to nie rób bo zniszczysz moto..........tłumik albo dyfuzor sie tnie po spawach bardzo cienką tarczą i potem spawa migomatem więc zapewnie tym sie perfekcyjnie nie posługujesz :D:D

 

moduł zapłonowy to z reguły trzeba zewrzeć coś tylko trzeba wiedzieć co bez wiedzy o elektronice nie podchodź ...

tak więc oddaj do serwisu niech sie zajmą ale zapewnie pójdzie ci zapłacić za to.........ale lepiej tak niż np sam zaczniersz ciąc flexą tarczą do kamienia tłumik na oślep i potem nikt tego nie pospawa :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...