Skocz do zawartości

450 - tkin ranking na 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Mozecie wierzyc lub nie

 

1. Honda CRF 450 R

 

2. Yamaha YZ 450 F

 

3. Kawasaki KX 450 F

 

4. Suzuki RM -Z 450

 

5. KTM 450 SX-F

 

6. Hasqvarna TC 450

 

:notworthy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej literówka bo wątpie ażeby takie coś:

 

http://www.totalmotorcycle.com/photos/2006...onda-CRF50F.jpg

 

Wygrało z 450tkami hehe :rolleyes: :icon_razz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda rulez :P

wlasnie sie czaje na CRF 450 jako nastepne moto (za rok, za dwa) jako godny nastepca LC4 :(

daj jakiegos linka Spam-Rider :icon_razz: :rolleyes:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tak psioczą wszyscy na KXF i RMZ a wychodzi na to że to bujdy, w dodatku osławiony KTM prawie zamyka stawkę.

 

CRF wymiata jak zawsze :buttrock:

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KXF to rewelacyjne motocykle. W latach 2004-2005 trochu odstawały a teraz to wymiot. RMZ 450 na wtrysku, niestety nie miałem przyjemności sie przejechać, ale z filmików i z wypowiedzi zawodników (Zdunek obecnie śmiga na RMZ) wnioskuje, że to dobre moto. SXF oprócz designu nie zachwyca ani prowadzeniem, ani mocowo. CRF naprawdę niesamowicie jedzie, zawieszenie miód, amor skrętu naprawdę się przydaje, szczególnie w piasku (nie męczy tak rąk), silnik ciągnie w całym zakresie obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja mam z kolei taki ranking

 

1. Simpsiampsiomp 450 SRU

2. Masterofdizaster 450 FRU

3. Pierdowóz 450 PIERD

4. Łinksianksionk 450 SIONK

5. Ała 450 AŁA

6. Cośzsilnikiem 450 CCM

 

Taką ma mniej więcej wartość podany wyżej "ranking". Nie wiemy totalnie nic poza tym, że ON jest. Dziękujemy.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei taki ranking

 

1. Simpsiampsiomp 450 SRU

2. Masterofdizaster 450 FRU

3. Pierdowóz 450 PIERD

4. Łinksianksionk 450 SIONK

5. Ała 450 AŁA

6. Cośzsilnikiem 450 CCM

 

Taką ma mniej więcej wartość podany wyżej "ranking". Nie wiemy totalnie nic poza tym, że ON jest. Dziękujemy.

 

pzdr

 

 

zapomniales Dominiku o pierduszmerduzium 430 seseem. :lalag:

 

AA byl bym zapomniał,ks-rider i pisze sie Husqvarna.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.brightcove.tv/title.jsp?title=1...nnel=1155309526 http://www.racerxill.com/articles/detail/2...0-shootout.aspx

dla mnie to nie sa tylko suche dane, robia to ludzie którzy sie na tym znaja i z tego zyją (mowa o usa) i nie bez powody honda od trzech lat wygrywa wszytkie testy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeździ zawodowo i ma kasę na nowy motocykl to może i ten ranking coś mu pomoże (chociaż i tak wątpie bo wtedy już człowiek sam wie czego chce), a większości tu wypowiadających się polecam kupić to co jest w lepszym stanie i co bardziej się im podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...