Skocz do zawartości

Sprężyny progresywne.


Mimo_ck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim :notworthy: może ktoś z kolegów się orjentuje ile mogą kosztować takie sprężynydo drag stara 650 custom?bo przydałoby mi się trochę utwardzić przód.pozdrawiam

 

Cześć shogun .

Ja w swoim utwardziłem poprzez zalanie gęściejszym olejem.

Zamiast 10-ki wlałem 20-kę i teraz przód jest zdecydowanie twardszy.

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Cię :notworthy: słyszalem już wczesniej od chlopakow na forum,ze tak niektórzy robią ale pisali również o tych sprężynach,wpadlem więc tutaj na tego posta ale widzę ,ze koledzy już mieli pozakladane,nie kupowali sami.rozwiazanie,które Ty zastosowales jest napewno tańsze i jak piszesz też pomaga.moj kolega tez jeżdzi wn800 ale jakoś nie narzekał na miękki przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć shogun .

Ja w swoim utwardziłem poprzez zalanie gęściejszym olejem.

Zamiast 10-ki wlałem 20-kę i teraz przód jest zdecydowanie twardszy.

pozdr

Ale tylko przy odbiciu. Na drodze w dół, to co działa to w dalszym ciągu sama sprężyna.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągu sama sprężyna

 

Sama sprężyna? Kolejna rewelacja :flesje:. W motocyklach z regulowanym tłumieniem dobicia pewnie też robi to sama spręzyna, heheheh.

 

A co do zamontowania sprężyn - robić zgodnie z instrukcją. Większość motocykli ma zagęsczoną część do góry. Niektóre jednak odwrotnie. Odpowiedź da serwisówka, zmontowanie fabryczne (zakładając ze nikt nie zrobił tego po partyzancku i nie usprawnił fabryki) i instrukcja obsługi nowych spręzyn.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...