Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To macie fajnie , w ja w chacie i mnie ch… trafia . :P

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie bardzo wierzę. Nevre loguje sięo 5.20, Ty zaraz po 8. Przyznajcie się lepiej, żeśta zapili solidnie i szybko. W to uwierzę

Witam! Weselisko było przednie. Ludziska bawili się świetnie do samego rana. Upić się nie było w stanie, pomimo dużej ilości wódy. A to za sprawą muzy, która podkręcała towarzycho do prędkości dźwięku. Jeszcze raz STO LAT DLA MŁODEJ PARY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Pozdrawiam Halo Szczecin. Wyrazy szacunku dla Licznie przybyłej ekipy motocyklistów przybyłych na paradę. Doprawdy jesteście SUPER !!! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że się na załapię na środową iprezkę mimo że oberwałam mi się weselna flaszka Sad

 

Mam rozumieć że rozbiłaś weselną flaszkę???

Ale kicha!!!

Ale nie martw się, ja mam jedną to się podzielę :P :P

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super parada' date=' bardzo mi sie podobalo i jeszcze raz najlepsze zyczenia dla mlodej pary. Niech mi ktos teraz powie gdzie mozna zdjecia obejrzec i kiedy nastepne wesele sie szykuje [/quote']

 

No tak jakby moje i Szachciora;)

 

Wielkie dziękujki dla wszystkich motonitów za tak liczne przybycie na te ceremonie.

Pozdrawiam i do zobaczenia w środę.

P.S.Jest taka propozycja:jeśli macie jakieś zbedne motoczęści to mozna je wykorzystać dla wystroju "miejscówki" zimowej.Właściciel nie jest za bardzo w temacie więc daje nam komnate i możemy co chcemy w niej zrobić.Jakies podpisy,zdjęcia itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć że rozbiłaś weselną flaszkę???

Ale kicha!!!

Ale nie martw się' date=' ja mam jedną to się podzielę [/quote']

 

Nie nie rozbiłam jej :P ani nie rozpiłam ;) ale idę do prcy hrrrr... na 20-tą :P Mam propozycję zacznijmy imprezować od 16-tej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

Parada byla extra )))

Pojezdzilbym tak jeszcze po miescie' date=' kto nastepny?

Co do srody spoko mozna zaczac wczesniej [/quote']

 

 

Godzina 20 juz została komisyjnie ustalona ale jesli ktos chce wczesniej to przeciez moze przyjsc i poGGadać z tym co wcześniej przybyli.

 

WITAM NOWE OSOBY-Kolarza i Track 99!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...