Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem (albo ramieniem ;)) wszystkim

Jak ja nie kocham wstawania rano :twisted:

Zrobiło się kilkunastoosobowe grono ze Szczecina. Może by tak się dogadać co do miejsca spotkań?? np. w jakiejś knajpie co środę? ...... Co wy na to??

Jestem jak najbardziej za. Mam nawet propozycję: Nowe Stare Miasto, "Blue Crow" (albo jakoś tak), w środy jak pamiętam muza na żywo.

OD JUTRA NA STRONIE INFO www.gryfgarb.szczecin.org.pl

Generał, nie działa :? Tylko u mnie?

 

Klameczka, czy to Ciebie rozjeżdżałem dziś około 8.00 na Wierzbowej? Jeśli tak, to sorki. :) Bo ja rano jeszcze śpię jak jadę, więc może mi się tylko śniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim z rana, słoneczko zero chmurek takie dni lubie...już mam dobry humor zapewniony :)

 

zatrzymuj się jak za Tobą wołamy  !!!

 

Ja jak to....to ja się nie zatrzymuję jak za mną wołają???? Nigdy....sorry może byłam zamyślona... Postaram się poprawić ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojtekzx9r

Witam wszystkich, bo chyba od tego trzeba zacząć jak się komuś wchodzi "z butami" na forum. :)

Ze swojej strony jestem jak najbardziej za:) i przychylam się do wcześniejszych co tygodniowych spotkań w jakimś urokliwym pub-iku.

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela to smutny dzień, najlepsze rzeczy kończą się właśnie w niedzielę. Cieszę się, że mogłem Was poznać osobiście, ale nie miejcie pretensji jak kogoś nie będę pamiętał z imienia  , tylu Was... znaczy Nas  

Po drodze widziałem Gittę z ekipą na bocznej drodze, ale byli troszkę daleko, a Marek poganiał (chyba nie zauważył) i nie wiem czy jakaś awaria czy sobie popas zrobili.  

Pozdrawiam, a następnym razem, jak się uda zabiorę ze sobą kobietę, żeby Was poznała

 

No wkoncu dotarliśmy do domu!!!Była to awaria!szachiorowi zabrakło benzyny w Ksero-Fetors nie miał ładowania i mieliśmy przymusowy postój!

 

[ Dopisane: Środa Sierpień 31, 2005 12:45 pm ]

Monia powiedz Mackowi ze niech sie cieszy ze tylko jedna gume zlapal, ja wracajac z Polanowa dwa razy mialem kapcia

 

 

dodam ze było bardzo fajnie i śmiesznie no i aż 10 godzin powrotu!

 

[ Dopisane: Środa Sierpień 31, 2005 12:59 pm ]

A co do tego pubiku to może Propaganda? Słyszałem z opowieści że ponoć podwiesili tam 2-kołowego rumaka więc atmosfera może być sprzyjająca:)

 

 

Tam nie ma za bardzo gdzie postawić motocykli a lokal mały a ekipa duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klameczka, czy to Ciebie rozjeżdżałem dziś około 8.00 na Wierzbowej? Jeśli tak, to sorki.  :)  Bo ja rano jeszcze śpię jak jadę, więc może mi się tylko śniło.

 

Kurde, nie tylko ją ale i mnie :-) Taaa... a ja mówię do niej: "Niedźwiedź pojechał!", a ona: "No co Ty? Tutaj? O tej godzinie? niemożliwe..." :-D

 

pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za. Mam nawet propozycję: Nowe Stare Miasto, "Blue Crow" (

W tym pubie już od dawna takie imprezy się odbywają, ale pogadać jest trudna bo muza nawala aż uszy puchną.

Jeszcze spotykają się moto-ludzie w Oberży na Arkońskiej, zaraz kolo "Arkonki", bardzo tam milo i duzy parking a koniki pod okiem.

 

Fajnie by bylo coś wybrać dla calej "zalogi" HALO SZCZECIN"

 

MY to jesteśmy w PORZĄDKU

 

No wkoncu dotarliśmy do domu!!!

No nareszcie Gitta, już tu tęskinimy za Tobą.

 

MIELENKO W KTORYM TO JEST MIEJSCU TO SAM JESZCZE NIE WIEM

General konkrety, jak się podjeleś to prosimy o precyzyjną info o zlocie a bedziemy sie ukladać, czy do Drawska czy do Zielonej Góry.

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym pubie już od dawna takie imprezy się odbywają, ale pogadać jest trudna bo muza nawala aż uszy puchną.  

Jeszcze spotykają się moto-ludzie w Oberży na Arkońskiej, zaraz kolo "Arkonki", bardzo tam milo i duzy parking a koniki pod okiem.

 

 

Aniu ale tam jest drogo!;)

Myślę że każdy da jakąś propozycję i wkońcu coś znajdziemy.Do jesieni mam czas pomyśleć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...