Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja z moją Misią będziemy czekać w rejonie Reala' date=' albo juz na autostradzie, bośmy są z prawego brzegu. Jeszcze się zdzwonimy.[/quote']

Niedźwiedź czekajcie na nas na pasie - chociwelskim o 16 ruszamy, przez real nie przemykamy bo ciulowa droga.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedź czekajcie na nas na pasie - chociwelskim o 16 ruszamy' date=' przez real nie przemykamy bo ciulowa droga.

Pozdrawiam[/quote']

 

Czołem Wszystkim ;)

 

W takim układzie my z moją Misią i Kajką :P :) od 16.15 powinniśmy być na drugim parkingu lotniska na "chociwelce". Gdyby się miało coś zmienić - będę dzwonił. ;)

 

Pytanie jeszcze do Marka i Małgosi - kiedy Wy lecicie? Mamy nadzieję, że w piątek :twisted:

 

I jeszcze jedno według przepowiedni telewizji, Internetu i mojej własnej pogoda ma być :lapagora: :lapagora: :lapagora:

 

Zresztą, co nam pogoda :split:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko...ale czy ktoś zamówił pogodę na ten zlot

Bo ja jak tak patrzę przez to swoje okno i wpadam w depresyjkę małą

 

 

Ja zawsze zamawaim pogode i kazdy jest zadowolony!Nawet Marek Sosnowski przegrał ze mna browarka:D

W kazdym razie juz pisalam ze bedzie dym Gitta kontra Pogoda jesli się nie poprawi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hura hura wszyscy jedziemy do Krakowa. Wezcie kubki bo ma padać. oczywiscie alkohol na mózg :-D

 

[ Dopisane: 26-08-2005, 00:04 ]

A zobaczcie jak Marek Sosnowski sie cieszy. Spójrzcie tylko wyżej na jego avatarek. Poprostu gotowy do jazdy :!: :-D :-D :-) :-) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospieszny do zlocienca, ten o 19, wyjezdza z WALOW.

pasazerow chetnych do zalapania sie na tą ture uprasza sie o zalozenie sliderow - vidlak podszywając sie pod TP. S.A. ustalił predkosc podróżną na 160 kph - bedzie ostro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gitta Postawie Tobie jeszcze jedno piwo tylko zorganizuj pogodę bezdeszczową. My jedziemy jutro tzn. w piątek. Godzina jeszcze nie ustalona. Jedziemy z Siurytem. To D-O-Z-O-B-A-C-Z-E-N-I-A w Złocieńcu.    

 

No się zrobi.Pyrzyce my o 12 wyjezdzamy z Wałow i jedziemy po FETORSA(znaczy sie mojego szwagra Adasia)i kuzynke do Drawska a z tamtąd oni rucholem z nami naginaja na zlot tak wiec bedziemy pierwsi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospieszny do zlocienca, ten o 19, wyjezdza z WALOW.

pasazerow chetnych do zalapania sie na tą ture uprasza sie o zalozenie  sliderow - vidlak podszywając sie pod TP. S.A. ustalił predkosc podróżną na 160 kph - bedzie ostro  ;)

 

szkoda że piątek mam z głowy :/ czym prędzej dojadę w sobotę rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że piątek mam z głowy :/ czym prędzej dojadę w sobotę rano

A może jakieś male przywitanko na forum :roll:

 

 

Pozdrawiam i bawcie sie dzisiaj dobrze, aha no i koniecznie wypijcie za nasze zdrowie

 

My przez to, że ciągle musimy pić Twoje zdrowie to juz w nalug wpadamy, a może tak sama w końcu sie z nami nadziobierz.

 

 

W kazdym razie juz pisalam ze bedzie dym Gitta kontra Pogoda jesli się nie poprawi

Na wszelki wypadek wiozę ci rekawice bokserskie. :-D :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospieszny do zlocienca, ten o 19, wyjezdza z WALOW.

pasazerow chetnych do zalapania sie na tą ture uprasza sie o zalozenie  sliderow - vidlak podszywając sie pod TP. S.A. ustalił predkosc podróżną na 160 kph - bedzie ostro  ;)

 

Mój Vulcan tego nie wytrzyma ;)

pozdro

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...