Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie - przejrzałam troszke forum i na temacie szukam kompanów- kraków przeczytałam ciekawego posta (str 74 "monka") o jakims serwerze do którego kazdy z nas miałby dostęp a na którym znajdowałyby się wszystkie zdjęcia i filmy. Niestety ni w ząb :) się na tym nie znam, dlatego mam prośbe żeby ktos na to spojrzał.. Fajnie by było gdybysmy wszyscy mogli zrzucać fotki w jedno miejsce...

Pozdr!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Wszystkim, stary Niedźwiedź już się obudził i zderzył z rzeczywistością ;) Wolał bym pomieszkać jeszcze w Złocieńcu :split: , ale trudno. Od kogo mogę wydobyć zdjęcia? Bedę wdzięczny za przesłanie na mój adres :) Ciebie Marek tez to dotyczy. Chyba, że wolisz byc uduszony :evil2:

 

[ Dopisane: 14 ]

Co tu dzisiaj tak pusto :P Nie ma co poczytać :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim ;)

Ale dzisiaj spokój na forum aż niespotykane 8O Słyszałam że za 2 tygodnie ma się odbyć zlot w Drawsku Pomorskim ???? Może ktoś coś wie ??? Bo jak tak przeglągam te wtrześniowe gazenty i nic :) a ja bym tak chciała zrobić jeszcze jedno podejście :P Może Was kiedyś wszystkich poznam i zapamiętam po imionach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Was kiedyś wszystkich poznam i zapamiętam po imionach

 

wszystko zalezy od ciebie moze byc po imieniu,a jak sie sciemni to i po ramieniu da sie zrobic.mowisz i masz :-D, odnosnie drawska czekam na telefon od organizatora,i jak bede cos duzo wiedzial napewno napisze naf orum,pewne jest to abys zalatwila sobie wolne od piatku do niedzieli OD 9 WRZESNIA,juz mam OD JUTRA NA STRONIE INFO www.gryfgarb.szczecin.org.pl mysle ze bedzie zajebiscie bo to pierwszy zlot w MIELENKU pozdrawiam pa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie zajebiscie bo to pierwszy zlot w MIELENKU pozdrawiam pa

Hmmm trochę sie pogubiłam.....zlot w Mielenku :? kiedy ???

wszystko zalezy od ciebie moze byc po imieniu,a jak sie sciemni to i po ramieniu da sie zrobic.mowisz i masz

będę pamiętać .....o tym ramieniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od piatku do niedzieli ,juz mam OD JUTRA NA STRONIE INFO www.gryfgarb.szczecin.org.pl mysle ze bedzie zajebiscie bo to pierwszy zlot w MIELENKU

 

To w ten weekend bedzie?

Kurde to bliziutenko :) Moje rodzinne strony, jesli tylko polowka bedzie w stanie to sie pojawimy ;)

 

Czekam na wiecej info.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - przejrzałam troszke forum i na temacie szukam kompanów- kraków przeczytałam ciekawego posta (str 74 "monka") o jakims serwerze do którego kazdy z nas miałby dostęp a na którym znajdowałyby się wszystkie zdjęcia i filmy. Niestety ni w ząb  :P się na tym nie znam, dlatego mam prośbe żeby ktos na to spojrzał.. Fajnie by było gdybysmy wszyscy mogli zrzucać fotki w jedno miejsce...

Pozdr!!

 

cześć ;) :P

<br>

wita Was glówny grzebalniczy strony http://cruiser.szczecin.pl.mamy trochę miejsca na serwerze i możemy wam udostępnić miejsce na galerie zdjęć :lol: .Szczegóły techniczne do uzgodnienia na maila administratora.pozdrowienia dla wszystkich HALO SZCZECIN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PapaVidlak
Tak w ogóle, to chcialam zauważyć, że klan Vidlaków opanowal zlot w Zlocieńcu  

Byl Papa Vidlak na intrderku, Mama - Irka Vidlakowa, Vidlak wlaściwy, żona Magda Vidlakówna, kuzynostwo Vidlakowe-po sesji w klubie AA i na koniec male Vidlakontko.

 

:twisted: "Ojciec Chrzestny" to moj ulubiony film, angielska wersja "GodFather", nowa, jeszcze nieukonczona, nasz rodzinny serial to "VidlakFather", hmmmm, marzy mnie sie "kurna chata".......!!?? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się kilkunastoosobowe grono ze Szczecina. Może by tak się dogadać co do miejsca spotkań?? np. w jakiejś knajpie co środę?

To oczywiście tylko taka nieśmiała propozycja. Pamiętam jak kilka lat temu istniał taki pub jak Corvette, gdzie właśnie co środę spotykała się brać motocyklowa. Piekielnie podobała mi się atmosfera takich spotkań. Co wy na to?? :?: :?:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam miejsce na serwerku... Trzeba będzie tylko przysiąść i jakąś ładną galerię i stronkę zrobić. Ale to może w weekend. Jakby ktoś chciał zdjęcia zapodać to adres dam na PW.

 

[ Dopisane: 31-08-2005, 00:41 ]

MIELENKO W KTORYM TO JEST MIEJSCU TO SAM JESZCZE NIE WIEM
-mielenko - można dojechać od drogi drawsko - kalisz pomorski w prawo lub od drogi drawsko - oleszno w lewo hihihi. Jakieś 6 km od drawska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! kurcze cos jakby sie zimno zrobiło z rańca... w Złocieńcu już troszkę pizgało a teraz to strach się bać :) W Mielenku jak tak dalej pójdzie to bedziemy budować na noc ogloo ;)

Kurcze zresztą o czym ja mówię... będziemy albo i bedziecie bo ja jak narazie znowu niczego nie moge planować :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl Papa Vidlak na intrderku, Mama - Irka Vidlakowa, Vidlak wlaściwy, żona Magda Vidlakówna, kuzynostwo Vidlakowe-po sesji w klubie AA i na koniec male Vidlakontko.

 

Witamy cały klan Vidlaków w naszym szacownym gronie!!!

 

szkoda że nie udało mi się z Wami bawić i zintegrować

 

Jeszcze zdązysz, tylko zatrzymuj się jak za Tobą wołamy ;) !!!

 

Carioka stwierdziła że jest goły....  

 

A tam od razu goły... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...