Skocz do zawartości

Turystyk albo sport do 8tys


Rekomendowane odpowiedzi

alanpts Czy wiesz o tym, że motocyklem o mocy 100 km bądź większej łatwiej jest złapać niekontrolowany poślizg tylnego koła? Czy wiesz, że o wiele łatwiej jest zablokować tył przy ostrej redukcji?

Czasami mocny motocykl może najzupełniej w świecie ponieść jeźdźca.

To wszystko może się zdarzyć nawet ludziom, którym olej przelewa się w głowie, dlatego jazdę zaczyna się od słabszych maszyn by nauczyć się odruchów, pełnej kontroli nad motocyklem itp. Wy jednak wiecie lepiej :flesje:

Już wielu było takich kozaków, którzy kupili sobie na pierwszy motocykl maszyny 100 km >, to prawda nie zabili się od razu, ponieważ na początku mieli pełne gacie i skupiali się tylko na tym by za mocno nie odkręcić, pojeździli trochę i uważali się za mistrzów kierownicy, zaczynali coraz śmielej odkręcać i wtedy ......... :cool:

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam to co ja miałem na pierwsze moto KAWASAKI GPZ 500S z 95 roku fajnie się prezentował jak się chciało przycisną to się dało a części nie były drogie. jako pierwsze moto szczerze polecam wszystkim, no i jeszcze silniki bardzo trwałe i nie do zajechania :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo jezdze na takim motocyklu. Co do tego ze kazdy po ktorkim czasie staje sie mistrzem kierownicy to racja. co do wypowiedzi "bubra" to jezdzilem wieloma motocyklami i nie byly to przejazdzki po parekingu na 5 minut. A koles sobie kupi co bedzie chcial i tyle :wink: pzdr :cool: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zmienił zdanie na Bandita 1200, gdzie on kupi B12 za taką kasę?

http://moto.allegro.pl/item301011269_suzuk...andit_1200.html

http://moto.allegro.pl/item301009018_suzuk...andit_1200.html

Te dwa są w Twoim przedziale cenowym. Następne 5000zł będziesz musiał w nie włożyć, hehe.

 

Albo:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M636423

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M545290

ale tyle pieniędzy nie masz.

W jajach szczypie jak się czyta takie bzdury. Dobra maszyna MUSI kosztować.

Ja w lipcu od tego faceta: http://promex.otomoto.pl/ nabyłem mojego GSF 600S '96 za 9000zł, ale maszynka jest tiptop :]

 

Druga sprawa. Mam prawo jazdy 3ci rok, a tatowym Dragstarem objeżdżałem na zakrętach kolegę co ma Fazera i prawo jazdy A ze 7 lat. A XVS to niby taki preclowski sprzęt

:flesje:

Edytowane przez Vatzeque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie :offtopic: , ale skoro już ktoś usunął mój post w tym temacie, to może chociaż jakieś jedno słowo wyjaśnienia?

Nie wydaje mi się, żeby był obraźliwy albo nie na temat... :icon_evil: :icon_evil: . Czekam na PW, żeby nie robić śmietnika.

 

PeeS

MÓJ POST NIE NARUSZAŁ REGULAMINU FORUM

Edytowane przez Vlaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vatzeque przeczytaj dokładnie nie napisałem ze kupił bandita za 8 tys bo kupił jakis czas temu nowego,napisałem ze zaczłął od bandita

 

Vatzeque przeczytaj dokładnie nie napisałem ze kupił bandita za 8 tys bo kupił jakis czas temu nowego,napisałem ze zaczłął od bandita a jak Cie w jajach szczypie to sobie umyj:)

 

Vatzeque przeczytaj dokładnie nie napisałem ze kupił bandita za 8 tys bo kupił jakis czas temu nowego,napisałem ze zaczłął od bandita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tematu można też podejść inaczej. Motocykle z mocnymi silnikami mają przeważnie (choć nie zawsze :icon_evil: ) podwozie spełniające wyższe standrady. Nikt nie może zaprzeczyć, że GS500, ER5 czy XJ600 mają gorsze podwozia od VFR, ZX czy CBR. Lepsze podwozie i hamulce to większe bezpieczeństwo. Mocny motocykl używany z głową (ale nie gorącą :icon_evil: ) będzie dla młodego adepta bezpieczniejszy, pod warunkiem że adept nie "popłynie". Znam wielu ludzi, którzy swoją przygodę z motocyklem zaczęli od VFR i dają sobie radę, chociaż sam nie uważam takiego rozwiązania za dobry pomysł (przykład był w usuniętym poście :offtopic: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie :offtopic: , ale skoro już ktoś usunął mój post w tym temacie, to może chociaż jakieś jedno słowo wyjaśnienia?

Nie wydaje mi się, żeby był obraźliwy albo nie na temat... :icon_evil: :icon_evil: . Czekam na PW, żeby nie robić śmietnika.

 

PeeS

MÓJ POST NIE NARUSZAŁ REGULAMINU FORUM

Vlaad, wyluzuj, forum się przenosi i wiele postów wcina. To nie jest akcja przeciw tobie, tylko dla ciebie. Parę moich też wcięło, ale to rozumiem. ten tez może zniknąć jutro, bo Dominik pisał, że to parę dni potrwa.

Wot, tiochnika....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...