Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W związku z apalemi robimy tak - temat zostanie jako przyklejony, ale służyć ma do integracji środowiska Banditowców.

Natomiast do omawiania zagadnień szczegółowych, technicznych, służyc będą osobne tematy, które możecie sobie zakładać w tym dziale, w Mechanice itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zeby nie zakladac nowego tematu i dokonczyc tu juz rozpoczety o kanapie: tak, jest wygodna - byc moze to moja sugestia ale lepiej mi sie siedzi i tylek mi sie nie slizga (czytaj jaja sie na baku nie gniata) oraz wysylasz mu oryginalna kanape i zmienia tylko obicie.

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tych zdjęć:

 

Widzę Kurbat, że masz stelaż pod kufer. Kupiłeś akcesoryjny, czy sam robiłeś?

Możesz zrobić dla mnie trochę więcej fot stelaża, jak leży i w których miejscach jest zaczepiony do ramy itd.?

Albo ogólnie jakieś szczegóły mi opisać...?

Fotki to lepiej większe zrób, albo na mejla mi podaj, bo na tych małych w linku prawie nic nie widać.

 

W związku z apalemi robimy tak - temat zostanie jako przyklejony, ale służyć ma do integracji środowiska Banditowców.

Natomiast do omawiania zagadnień szczegółowych, technicznych, służyc będą osobne tematy, które możecie sobie zakładać w tym dziale, w Mechanice itd.

 

Jakimi apelami? Jak na razie chyba jeden dywersant się znalazł, któremu nie odpowiada forma naszego działu.

Czy się mylę? Komuś jeszcze nie odpowiada tematyka działu "Banditowcy"?

Wypowiedzcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimi apelami? Jak na razie chyba jeden dywersant się znalazł, któremu nie odpowiada forma naszego działu.

Czy się mylę? Komuś jeszcze nie odpowiada tematyka działu "Banditowcy"?

Wypowiedzcie się.

 

O.k, niech będzie, że jestem dywersantem. Swoje argumenty już przedstawiłem wcześniej (zresztą, nikt mi nie odpowiedział na nie - nie wiem, olaliście mnie, czy co? :smile:).

BTW: nie chcę się mądrzyć, ale ten wątek to nie jest żaden dział. Gdyby powstał dział Banditowców na forum, to jak najbardziej byłbym za. Teraz wygląda to tak, że mamy monstrualny, kilkudziesięciostronicowy wątek, który czyta tylko tak zwane towarzystwo wzajemnej adoracji :) To ostatnie, to oczywiście żart, ale tak to z grubsza wygląda z punktu widzenia "nowego".

 

Pozdrówka od Dywersanta :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie,

 

nie chcę sie za bardzo wdawać w tę polemikę związaną z "przebudową" naszego forum, ale padła prośba o wypowiedzenie się na w/w temat, więc wypowiadam się - krótko...

 

Zarejestrowałem się na forum tylko dlatego by móc śledzić wątek Banditowców (potem dostrzegłem też inne ciekawe wątki, ale to nie zmienia faktu, że "opasła wersja" nie nie zniechęciła mnie), zanim cokolwiek napisałem przebrnąłem przez trzydzieści pare stron i uważam, że dzięki temu lepiej rozumiem "swoich" i choć to dziwnie zabrzmi, ale odnoszę wrażenie, że jestem z Nimi/Wami od początku i że w jakimś sensie Was znam - socjologiczny aspekt sprawy. Natomiast istnieje też drugi, a mianowicie czytając wszystko co było, dowiedziałem się o wielu rzeczach, o które nawet nie przyszło mi do głowy zapytać, a okazały sie mega pomocne i tych o które bym zapytał, a nie przeczytawszy uprzednio powtórzyłbym tylko pytanie, czego wszyscy staramy sie uniknąć.

 

To takie moje skromne zdanie, człowieka który był "nowym" :flesje:

 

Pzdr! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się na forum tylko dlatego by móc śledzić wątek Banditowców (potem dostrzegłem też inne ciekawe wątki, ale to nie zmienia faktu, że "opasła wersja" nie nie zniechęciła mnie), zanim cokolwiek napisałem przebrnąłem przez trzydzieści pare stron i uważam, że dzięki temu lepiej rozumiem "swoich" i choć to dziwnie zabrzmi, ale odnoszę wrażenie, że jestem z Nimi/Wami od początku i że w jakimś sensie Was znam - socjologiczny aspekt sprawy. Natomiast istnieje też drugi, a mianowicie czytając wszystko co było, dowiedziałem się o wielu rzeczach, o które nawet nie przyszło mi do głowy zapytać, a okazały sie mega pomocne i tych o które bym zapytał, a nie przeczytawszy uprzednio powtórzyłbym tylko pytanie, czego wszyscy staramy sie uniknąć.

Dobrze i merytorycznie napisane.

Jako założyciel tematu ( mimo ,że opis mówi inaczej ) wypowiem sie w tej kwestii. Bardzo pasuje mi formuła, którą przyjeliśmy od samego początku i nie widzę powodów by to zmieniać. Apeli o zmianę tematu nie pamiętam ( poza jednym nieznaczącym....myliłem się). Dyskusja o problemach z naszymi maszynami i wszystkim co się wokół dzieje powinna być nierozerwalnie powiązana z tematem Banditów.

Czy dobrze rozmumiem,że teraz każdy post dotyczący mechaniki w Banditach bedzię przewalany przez Moda do działu technika a każdy inny towarzysko-integracyjny w drugą stronę, do Banditów????????

Acha no i czy te zmiany są również w innych tematach dla posiadaczy innych maszyn....Fazer, Ducat ,XJty???????

Czym się naraziliśmy (naraziłem )Tobie Dominiku ,że wprowadzasz jakiekolwiek zmiany?

Pozdrawia zaniepokojony użytkownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się!

Ja też przeczytałem od początku wszystkie strony zanim zacząłem się udzielać. W życiu do głowy mi nie wpadło, żeby tu coś segregować tematycznie.

 

Więc Dominiku, nam jest tu dobrze, z tym apelem to był fałszywy alarm i obędziemy się bez Twojej interwencji.

 

Pozostali szanowni Banditowcy niech mnie poprawią jeśli się mylę, albo niech wyrażą poparcie dla moich wywodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy kij ma dwa konce - wiec racja tez lezy po obu stronach - oba projekty maja plusy ujemne i plusy dodatnie :icon_evil: - ja tez przed udzieleniem sie przeczytalem wszystko i forma jest ok - ale czasem jak sie o cos pyta to na szybko nie dostaniemy odpowiedzi bo trzeba przejrzec kilka wypowiedzi w innym temacie - co dla mnie ma swoj klimat przy ilosci for jakie odwiedzam.

 

pozdro wszystkim -

 

Ps. zalatwcie pogode bo od 1,5tyg nie siedzielem na moto a mam chcice :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby powstał dział Banditowców na forum, to jak najbardziej byłbym za

A gdzie on niby jest, co?!

Teraz wygląda to tak, że mamy monstrualny, kilkudziesięciostronicowy wątek, który czyta tylko tak zwane towarzystwo wzajemnej adoracji

Looknij sobie na "działy" lub jak wolisz wątki Fazer ,Ducati.

ale tak to z grubsza wygląda z punktu widzenia "nowego".

Więc zrób to co inni i przebrnij przez ten monstrualny wątek.

BTW. Powell czy na BS też masz problemy organizacyjne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.k, jak chcecie. Zdania nie zmieniłem, uważam, że robienie osobnego wątku, który czyta tylko wybrana grupa osób jest złym rozwiązaniem. Gdyby wątek ten (zresztą zgodnie z jego własnym tytułem) był tylko i wyłącznie towarzyski, to co innego. A tak, trochę mi szkoda tych cennych informacji, które przepadają pomiędzy pogaduszkami. Kiepsko się po tym szuka, odpowiedzi można oczekiwać tylko po "subskrybentach" wątku. No ale skoro taka wola większości, to ja się nie upieram.

 

Cały wątek przeczytałem. A co do BS, tam jest to rozwiązane wzorowo, więc nie wiem o co Ci rebel chodzi :clap: Gdyby FM było w połowie tak zorganizowane jak BS, sprawa wyglądałaby inaczej.

 

Przy okazji, zacząłem o tym pisać, ponieważ na forum podobno mają nastąpić zmiany dotyczące moderacji, uznałem, że to mogłaby być jedna z nich.

 

Tak więc, :bigrazz: :smile: :smile: i już się nie gniewajcie :icon_biggrin:

Edytowane przez powell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi odpowiada ta forma, po przeczytaniu tego wątku nie zadałem 3/4 pytań które miałem zamiar zadać, a dowiedziałem się 2 razy tyle co myślałem, że mi będzie potrzebne :biggrin: Oczywiście jak będę miał problem z gatunku mechaniki ogólnej co przy okazji będzie związane z moim Banditem to pytanie zadam w mechanice. Ale jak będę miał typowo banditowy problem z banditem, to napiszę tutaj i jest to uważam najlepsze rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia nowego - jak najbardziej za. Jeden wątek mimo, że długi nie powinien nastręczyć nikomu problemów z czytaniem a szukający odpowiedzi ma wszystko w jednym miejscu, nie musi szukać po tematach i zadawać pytań już dawno przerabianych. Zresztą co zdążyłem zauważyć śledząc wątek od początku, połączył on całkiem sporą rzeszę ludzi, którzy wcześniej mijali się tylko szukając czegoś po różnych tematach. I oby tak dalej, :notworthy: pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie odczułem,że jest tu jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji ! Jak jest wena to piszą jedni kiedy drugim brakuje...

 

 

A czy pogaduchy o technicznych aspektach nie jest czasem także formą integracji i pogłębianiu znajomości ?

 

 

 

PS: Ma ktoś może gaźniki Mikuni 40 bo chciałbym sprawdzić jak B12 chodzi na takich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja sie wtrace :notworthy:

moim zdaniem ,jesli bylbym fanem danej marki to nie meczarnia ,a przyjemnoscia byloby przeczytanie tego wszystkiego ,a potem sledzenie na biezaco i oczekiwanie na nowe posty kolegow i mozliwosc wypowiedzenia sie w jakims temacie dotyczacym naszych kochanych "olejnikow" :notworthy:

jest ok i tak trzymac

pozdrawiam brac

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...