Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ktos sie wybiera do bialowiezy?

moze jak by mi sie udalo kupic owiewke bo po ostatniej trasie obiecalem sobie ze bez niej nie wyjezdzam w trase to bym sie bryknol przez siedlce bo jakos trasa na wyszkow mi nie lezy

ktos ma jakies przemyslenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos sie wybiera do bialowiezy?

moze jak by mi sie udalo kupic owiewke bo po ostatniej trasie obiecalem sobie ze bez niej nie wyjezdzam w trase to bym sie bryknol przez siedlce bo jakos trasa na wyszkow mi nie lezy

ktos ma jakies przemyslenia?

Możesz pojechać przez Sulejówek, Stanisławowo, Węgrów, Sokołów Podlaski, Siemiatycze, Hajnówka i Białowieża :buttrock: Trasa o wiele lepsza i szybsza niż ta przez Siedlce.

 

Policja może stać w Liwie, Węgrowie, Drohiczynie (radar).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, powiedzieli że nie pasuje:(

 

Co do opon to założyłem Diablo Strade, na tył tylko bo przód jest ok. Dzisiaj jechałem z PP w deszczu na nowej gumie, wrażenie niesamowite ;) Trzeba jeszcze poczekać aż ten syf sie zetrze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Chciałbym się przywitać i jednocześnie pogratulować tematu poświęconego Bandytom. Mojego B6 N 96' dosiadam trzeci sezon, wcześniej był GS 550 M Katana ( 5 lat) a teraz dojrzewa we mnie chęć przesiadki na B12 :biggrin:. Na Wasze forum trafiłem przypadkiem poszukując opon do mojego moto. Ciesze sie, że Bandziorki cieszą się takim zainteresowaniem. Zajebiste moto, co po tych paru sezonach mogę potwierdzić z cała świadomością. Pozdrawiam Wszystkich :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, że Bandziorki cieszą się takim zainteresowaniem. Zajebiste moto, co po tych paru sezonach mogę potwierdzić z cała świadomością. Pozdrawiam Wszystkich buttrock.gif

Witamy i pozdrawiamy kolejnego LosBanditos.

to mam problem icon_sad.gif

Monia jest jakiś kłopot z częściami do B400 ? Daj jakieś namiary na PW co potrzeba. Spróbujemy coś zaradzić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...